نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها ضدعفونی کامل دهان تا روده با یک مشت نمک!
ضدعفونی روده ، روش پاکسازی شکم
پاکسازی و ضدعفونی روده ها برای حفظ سلامتی دستگاه گوارش اهمیت ویژه ای دارد ، از آنجایی که شیوع بیماری های روده و دستگاه دفع ادرار آمار بالایی دارد پس این نکات را حتما پیش بگیرید.

چگونه آب نمک روده را پاکسازی و ضدعفونی می کند ؟

 پاک کننده روده واژه معروفی است، محصولات زیادی تحت این عنوان به فروش می رسد. پاک کننده های روده سموم را از بین می برند،نیازی به خرید پاک کننده های رود ه که تبلیغ می شود نیست شما می توانید پاک کننده نمکی در منزل تهیه کنید.
حرکات نامنظم شکم و بافت غیرطبیعی مدفوع، نشانه ای برای استفاده از پاک کننده روده است. تجمع مواد زائد در روده مشکلاتی را در پی دارد اما، وقتی از پاک کننده روده استفاده میکنید روده پاک میشود.
این پاک کننده روده به درمان نفخ، گرفتگی عضلات و ناراحتی سیستم گوارش کمک می کند، همچنین بوی بد دهان را از بین می برد و خواب را تنظیم می کند.

6 نکته مهم برای ضدعفونی روده با آب و نمک

ضدعفونی روده ها

روش ساده برای ضدعفونی روده ها با آب و نمک ناشتا

واقعیت 1 : بعد از اینکه از خواب بیدار شدید دو قاشق چای خوری نمک دریا را در یک لیتر آب حل کنید و بنوشید. این آب نمک شکم را به جریان می اندازد و آب اثر مواد زائد را از بین می برد.
احتیاط : اگر بعد از استفاده از این آب نمک استفراغ کردید یا فشار خون دارید و یا محدودیت در استفاده از سدیم دارید، دیگر از آب نمک استفاده نکنید و همچنین اگر تغییری در حرکت شکم ندیدید از خوردن آن صرف نظر کنید.
واقعیت 2 : در کل، مردم این محصول را در طول روزه داری مصرف می کنند. اگر نمی خواهید روزه باشید سعی کنید وقتی شکم تان خالی است استفاده کنید.
واقعیت 3 : وقتی آب نمک را می نوشید در واقع دهان، نای، روده و شکم را شستشو داده اید و مواد زائد را دفع کرده اید.
واقعیت 4 : فقط از نمک دریا استفاده کنید، چون طبیعی و بدون ید است. قاشق سوپخوری نمک برای این نسخه مناسب نیست.
واقعیت 5 : چه اتفاقی بعد از نوشیدن می افتد؟ بعد از 15 تا 20 دقیقه شکم شروع به کار کردن می کند و مجبورید در روز دو تا سه دفعه توالت بروید تا مواد زائد را دفع کنید. سعی کنید این نوشیدنی را در تعطیلات وقتی که زمان کافی دارید استفاده کنید.
واقعیت 6 : بعضی افراد این نسخه را 5 تا 7 دفعه پی درپی در روز تکرار می کنند ،بهتر است قبل از انجام با پزشک مشورت کنید و شش ماه یک دفعه عمل پاک کردن روده را انجام دهید.

ضدعفونی روده , با نمک دستگاه گوارشی را پاکسازی کنید

ضدعفونی کامل دهان تا روده با یک مشت نمک!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف