نمناک اخبارسیاست ویدئوی ضد اسلام رستوران فرانسوی جنجال به پا کرد
ضد اسلام ، اسلام
بعد از حمله به پوشش زنان مسلمان در سواحل فرانسه این بار انتشار ویدئویی در فضای مجازی و نمایش رفتار زشت کارکنان رستوران در یک اقدام ضد اسلامی با زنان محجبه خشم عمومی را برانگیخت.
تاریخ انتشار : 9 شهریور 1395
بازدید : 1,777 نفر

ضد اسلام ها غذاخوردن زنان مسلمان را در رستوران ممنوع کردند

آزار و اذیت مسلمانان و حمله به نحوه پوشش زنان در کشورهایی که ادعای آزادی و حقوق بشر را دارند افزایش یافته است.

 پس از برخورد پلیس فرانسه با زنان محجبه در سواحل این کشور و تصویب قانون منع پوشش بورکینی در سواحل فرانسه، این بار یک رستوران از دادن غذا به دو خانم باحجاب ممانعت کرد.

 انتشار ویدئویی که نشان می دهد رستورانی در حومه پاریس از پذیرفتن سفارش غذای دو زن مسلمان سر باز می زند باعث خشم عمومی و اعتراض به این رستوران شده است.

 در این ویدئو که در شبکه های اجتماعی هم رسان شده، مردی که در رستوران کار می کند به زنان محجبه می گوید "تروریست ها مسلمان هستند و همه مسلمان ها تروریست".

 به نوشته بی بی سی، این برخورد شنبه شب (27 اوت) در رستورانی در ترامبله-آن-فرانس در شمال شرق پاریس رخ داد.

 روز یکشنبه فردی که از پذیرفتن زنان مسلمان خودداری کرده بود در مقابل معترضانی که بیرون رستوران جمع شده بودند به خاطر رفتارش عذرخواهی کرد.

 او گفت که به خاطر تنش ها و بحث های اخیر درباره پوشیدن بورکینی (مایوی اسلامی) در سواحل فرانسه و همین طور از دست دادن دوستش در جریان حملات مرگبار ماه نوامبر در پاریس "کنترل از دستش خارج شده است".

 به نظر می آید ویدئوی داخل رستوران مخفیانه توسط یکی از دو زن مسلمان ضبط شده است.

 یکی از این دو زن به مرد می گوید:«ما اصلا نمی خواهیم یک نژادپرست برای ما غذا بیاورد».

 مرد هم در پاسخ می گوید "نژادپرست ها مردم را نمی کشند" و خطاب به زنان مسلمان می گوید:«من افرادی مثل شما را در رستورانم نمی خواهم».

ویدئوی ضد اسلام رستوران فرانسوی جنجال به پا کرد

ویدئوی ضد اسلام رستوران فرانسوی جنجال به پا کرد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف