نمناک اخبارفرهنگ و هنر ضرب و شتم بازیگر مرد بعد از مراسم خیریه + عکس
ضرب و شتم ، بازیگر
یکی از بازیگران مرد ایرانی بعد از اجرای برنامه به نفع یک موسسه خیریه مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شد.
تاریخ انتشار : 28 تیر 1395
بازدید : 6,633 نفر

ضرب و شتم سیاوش قاسمی بعد از یک برنامه خیریه

شومن و بازیگر سینما و تلویزیون که سریال جایزه بزرگ به کارگردانی مهران مدیری و چندین فیلم سینمایی همانند آزاد راه به کارگردانی عباس رافعی در کارنامه خود دارد شنبه شب بعد از اجرای برنامه ای به نفع یک خیریه مورد ضرب و شتم افراد ناشناس قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.

سیاوش قاسمی گفت:مطلبی از جزییات این حادثه در آن خیریه نخواهم گفت فقط یک انتظاری از مردم و مسئولین دارم، اینکه ..ما که اکثر کارهامون شده خیریه حتی خودمون هم لباسمون را از طریق دیوار مهربانی تهیه می کنیم..دیگه چرا اینطور با ما برخورد می شود. چرا باید برای یک مراسم خیریه اونم برای بچه های هیموفیلی همچین اتفاقی بیافته مگر حدیث نداریم که خشنودی در چهره مومن بهشت رو بر او واجب می کند. بعدش من تقاضا دارم از خیریه ها اگه مراسمی برگزار می کنند حتماً نیروی حراست بگذارند تا هنرمند ی که دعوت شده احساس امنیت داشته باشد. در حال حاضر حالم خوبه ودوباره دیشب به عشق مردم کشورم به استیج بازگشتم و بزودی با سریال چارسو به تهییه کنندگی خانم روشان امیری و کارگردانی امین امانی در قاب تلویزیون در خدمتتون خواهم بود. 

 

 

 

ضرب و شتم

 

ضرب و شتم سیاوش قاسمی 

ضرب و شتم بازیگر مرد بعد از مراسم خیریه + عکس

ضرب و شتم بازیگر مرد بعد از مراسم خیریه + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 20
برگرفته از نواجنوب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف