نمناک اخبارحوادث ضرب و شتم پرسنل اورژانس 115 رفسنجان + تصاویر
پرسنل اورژانس 115 ، ضرب و شتم
پرسنل اورژانس 115 رفسنجان که برای کمک به یک بیمار در ماموریت بودند و قرار بود او را به درمانگاه منتقل کنند در کمال تعجب توسط اطرافیان او مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و مجروح شدند.
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1394
بازدید : 4,174 نفر

ضرب و شتم پرسنل اورژانس 115 رفسنجان

شاید خدمات شهری در کشور ما مطابق آنچه که در برخی کشورهای دیگر دیده می شود توسعه یافته نباشند و یا اینکه در برخی موارد انتظارات را برآورده نسازد، اما رفتار مردم و برخورد آنها با کارکنان دولت که قصد کمک و همراهی دارند باید صحیح و محترمانه باشد. یکی از این مراکز خدمات شهری که ارتباط زیادی با مردم دارد مرکز اورژانس می باشد. متاسفانه گاهی می شنویم که پرسنل زحمتکش اورژانس توسط اطرافیان بیمار مورد حمله قرار گرفته اند و مجروح شده اند که بسیار تاسف بار و ناراحت کننده است. این بار این اتفاق برای پرسنل اورژانس 115 تقی آباد افتاد.

روز گذشته پرسنل اورژانس 115 تقی آباد مورد ضرب و شتم جمعی از اهالی روستای بیاض قرار گرفتند.

پرسنل اورژانس 115 تقی آباد که به منظور اعزام یک بیمار به درمانگاه خیریه بیاض در محل حاضر شده بودند، علی رغم قوانین اورژانس کشور مبنی بر عدم اعزام بیماران مراکز خصوصی به درمانگاه خیریه در کمال تعجب مورد حمله چند نفراز اهالی روستای بیاض قرار گرفتند و از نواحی مختلف بدن دچار آسیب شدند و هم اکنون تحت درمان می باشند.

 

ضرب و شتم پرسنل اورژانس 115 رفسنجان

ضرب و جرح پرسنل اورژانس 115 رفسنجان

این گزارش می افزاید:اورژانس 115 رفسنجان همه روزه بطور متوسط دو بیمار از درمانگاه مذکور بدون دریافت هیچگونه وجهی به رفسنجان منتقل می نماید؛ در حالی که هر اعزام برای این مدیریت هزینه ای حدود دو میلیون و پانصد هزار ریال در بر دارد.
جای بسی تعجب است که هنوز فقر فرهنگی در بعضی از افراد باعث می شود که به خود جرات داده و خادمان ملت و کارکنان دولت را حین انجام ماموریت مورد ضرب وشتم قرار دهند.
لذا مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی رفسنجان ضمن حفظ حق خود در پیگیری حقوقی وقضایی موضوع؛ جهت جلوگیری از تکرار موارد مشابه از مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، شهر رفسنجان و انار خواستار پیگیری موضوع و برخورد با عوامل این حادثه می باشد.

ضرب و شتم پرسنل اورژانس 115 رفسنجان + تصاویر

ضرب و شتم پرسنل اورژانس 115 رفسنجان + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از پرشین وی -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف