نمناک اخبارحوادث ضرب و شتم معلم یاسوجی توسط اقوام دانش آموز + تصاویر
ضرب و شتم ، کتک زدن معلم
یکی از دانش آموزان توسط معلم به دفتر مدرسه ارجاع داده می شود ، ساعاتس بعد اقوام و خانواده دانش آموز با هجوم به مدرسه معلم و سرایدار را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهند.
تاریخ انتشار : 6 آبان 1395

ضرب و شتم معلم و سرایدار مدرسه در یاسوج

 مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با تأیید خبر ضرب و شتم معلم و سرایدار مدرسه متوسطه اول شهید قدوسی منطقه بلهزار یاسوج گفت:این اتفاق هنگامی رخ داد که یکی از معلمان مدرسه، دانش آموزی را به دفتر مدرسه ارجاع می دهد.

  هادی زارع پور افزود:این دانش آموز نیز به خانه مراجعه کرده و عده ای از نزدیکان را برای برخورد فیزیکی با معلم به مدرسه می فرستد که این افراد هم علاوه بر ضرب و شتم شدید سرایدار مدرسه که قصد جلوگیری از ورود آن ها به مدرسه را داشت، آن معلم را هم کتک می زنند. 
وی گفت:آقای خرم روز سرایدار مدرسه که از جانبازان جنگ تحمیلی است، به علت شدت ضرب و شتم با سلاح سرد به اورژانس منتقل شد. 
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از پیگیری قاطع آموزش و پرورش در این خصوص خبر داد و افزود:برای جلوگیری از چنین کارهایی و همچنین حفظ شأن فرهنگیان، به دستگاه قضایی شکایت کرده و به جد پیگیر این اقدام زشت و زننده هستیم.
 
ضرب و شتم
 
ضرب و شتم
 
ضرب و شتم

تصاویر ضرب و شتم معلم و سرایدار مدرسه در یاسوج 

ضرب و شتم معلم یاسوجی توسط اقوام دانش آموز + تصاویر

ضرب و شتم معلم یاسوجی توسط اقوام دانش آموز + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 35
برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما /ن
این مطلب مفید بود ؟ 29 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف