نمناک سرگرمیفال طالع بینی جالب از روی حرکت پاها + تصاویر
طالع بینی ، طالع بینی جدید
طالع بینی جالب و جذابی که در این بخش میبینید با توجه به حالت و حرکت پاهای خود به راحتی می توانید پی به برخی خصوصیات ظاهری و باطنی خود ببرید.

فال و طالع بینی پا

شخصیت شناسی از روی حالت و حرکت پاهایکی دیگر از بخش های روانشناسی و شناخت ویژگی های افراد است که از این طریق و با در نظر گرفتن حالت پاها می توانید در مورد خود و دیگران بیشتر بدانید.

اکثر انسان ها می توانند حالات چهره خود را کنترل کنند ، اما معمولا ادعا می شود که حرکات خاص بدن و چگونگی نگاه کردن می تواند نشانه هایی از دروغ گفتن ، عصبی بودن ، خیانت کردن و مانند آن را فاش کند.

پاها

پروفسور جفری بیتی از دانشگاه منچستر در این باره گفت :بسیاری از مردم نمی دانند پاهای انسان ها می توانند پیام های رمزآلودی در مورد شخصیت ،تمایلات و افکار انسان ها از خود نشان دهند.

تحقیقات نشان می دهد انسان ها در زمان دروغ گفتن پاهای خود را به طور غیرعادی بی حرکت نگاه می دارند تا حد ممکن دیگران را متوجه دروغ گفتن خود نکنند.

زنان نیز معمولا مردان را از روی شکل کفش هایشان و این که به چه میزان تمیز است و با دیگر لباس هایشان همخوانی دارد ارزیابی می کنند.

مردان در زمان عصبی بودن معمولا حرکت پاهایشان افزایش پیدا می کند ، اما زنان دقیقا بر خلاف مردان در هنگام عصبانیت پاهای خود را بی حرکت نگاه می دارند.

افراد خجالتی هم معمولا پاهای خود را تکان می دهند که این نشان از راحت نبودن آن ها در یک جمع خاص دارد.افراد مغرور و متکبر از سوی دیگر حرکت پای کم تری دارند.

پروفسور بیتی در این باره گفت:اکثر مردم با حالات چهره و معانی آن ها آشنایی دارند ، اما در مورد حرکات پاها و معانی آن ها چیزی نمی دانند.اما حقیقت این است که زبان پاها می توانند اطلاعات زیادی در مورد شخصیت یک فرد ، این که فرد در زمان صحبت کردن به چه چیزی فکر می کند فاش کند.حتی از طریق آن ها می تواند به حالات احساسی و روان شناسی و خصوصیات یک انسان پی برد.

یکی از نکات جالب در این مورد آن است که اکثر انسان ها می توانند حالات چهره خود را کنترل کنند ، اما معمولا آن ها کنترل خاصی روی حرکات پای خود ندارند و به همین دلیل این عضو بدن به راحتی می تواند شخصیت صاحب خود را فاش کند.

او در ادامه گفت :من برای فهمیدن معانی گوناگون حرکات پا ده ها سال تحقیق کردم و اطلاعات زیادی در این مورد کسب کردم.

معمولا مردم برای آنکه متوجه به دروغ گویی شخصی بشوند به چهره و چشمان او نگاه می کنند ، اما حقیقت این است که بسیاری از مردم می توانند چهره خود را کنترل کرده و دروغگویی خود را پنهان کنند.اما یکی از بهترین روش ها برای پی بردن به دروغ گفتن یک شخص توجه به حرکات پاهاست.زمانی که انسان ها دروغ می گویند ، به طور غیر عادی پاهای خود را ثابت و بی حرکت نگاه می دارند.این در حالیست که بسیاری از مردم تصور می کنند انسان ها به دلیل عصبی بودن در زمان دروغگویی بیشتر حرکت می کنند ، اما این موضوع کاملا برعکس است.زمانی که م دروغ می گوییم در حال سرکوب کردن و مخفی کردن یک احساس خوب هستیم و همین کار را هم با حرکات پای خود انجام می دهیم.

طالع بینی جالب از روی حرکت پاها + تصاویر

برگرفته از ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف