فنگ شویی اتاق نشیمن
طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن اگر طبق اصول فنگ شویی باشد باعث میشود در اتاق نشیمن احساس خوشایند و صمیمانه ای داشته باشید.

اصول فنگ شویی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن از مهمترین بخش های منزل است که دکوراسیون آن باید صمیمانه و راحت باشد ، اتاق نشیمن با مبلمان راحتی، تلویزیون و میز شکل میگیرد که نحوه چیدن آن ها بسیار اهمیت دارد. برای اینکه بتوانید به بهترین شکل اتاق نشیمن تان را طراحی کنید طوری که انرژی مثبت در آن موج بزند باید از اصول فنگ شویی بهره ببرید.

فنگ شویی اتاق نشیمن

قوانین فنگ شویی اتاق نشیمن 

- اتاق نشیمن باید راحت باشد پس سعی نکنید آن را با وسایل ریز و درشت اضافی شلوغ کنید، از رنگ های خنثی و ملایم برای اتاق نشیمن استفاده کنید و آن را به سبک مینیمال طراحی کنید. تابلوها را به هیچ وجه در ارتفاع بالا نصب نکنید این بدترین کار در فنگ شویی اتاق نشیمن است.

- کفپوش اتاق نشیمن بهتر است به رنگ خنثی باشد و طرحی ساده داشته باشد، اینگونه کفپوش ها باعث میشوند وسایلی همچون مبلمان بیشتر به چشم بیایند و جلب توجه کنند.

فنگ شویی در خانه

طراحی اتاق نشیمن بر اساس فنگ شویی

- نورپردازی اتاق نشیمن را میتوان مهمترین اصل در طراحی نشیمن دانست، بهتر است برای نورپردازی اتاق نشیمن چراغ هایی را انتخاب کنید که از سقف آویزان هستند. آباژور های زیبا برای روی میز و یا لامپ های پایه دار زمینی نیز مناسب هستند.

- پنجره اتاق نشیمن نباید بدون پرده باشد همچنین نباید پرده بسیار ضخیم و سنگینی داشته باشد، بهتر است پرده ای معمولی پرده ای با ضخامت معمولی انتخاب کنید که نور مناسبی را وارد اتاق نشیمن کند.

فنگ شویی

اصول طراحی اتاق نشیمن

- مبلمان راحتی و ال برای تاق نشیمن بهترین گزینه هستند و شما باید طوری آن ها را بچینید که مهمانان حواس شان به جاهای دیگر پرت نشود و به همدیگر توجه کنند.

 

6 اصل فنگ شویی برای طراحی اتاق نشیمن + عکس

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب :
وبگردی