نمناک دنیای مددکوراسیون منزل طراحی داخلی آپارتمان کوچک مجردی + تصاویر
طراحی داخلی ، طراحی داخلی منزل
طراحی داخلی دکوراسیون و چیدمان یک آپارتمان نقلی به تناسب فضا و محیط بایستی دو فاکتور مهم استفاده بهینه از فضا و شیک بودن در درکنار هم داشته باشد.
بازدید : 6,444 نفر

طراحی داخلی آپارتمان 30 متری مجردی

طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون منزل در بخشی به صورت کاملا مشابه و یکنواخت پیش می رود تا اینکه وارد جزئیاتی مثل متراز و محیط می شویم ، آنجاست که باید حرفه ای تر عمل کنیم. فضا کم داریم اما نیم توانیم به این دلیل یک چینش و دکوراسیون ناقص داشته باشیم .

در مطالب قبلی دکوراسیون خانه های کوچک را به صورت تصویری شرح دادیم که تفاوت مشهودی با دکوراسیون این بخش داشتند و علت ان هم مجردی بودن اپارتمان های این مطلب است . همانطور که می دانید در یک آپارتمان مجردی نیمی از اسباب و لوازم موجود در خانه ای که خانوادگی در ان زندگی می کنند وجود ندارد و همین یکی از علل خلوتی این دسته از منازل است .

پس ما باید با یک سری لوازم در فضایی کوچک خانه ای کامل طراحی کنیم. در این آپارتمان ها متراژ 30 متری خانه به 4 قسمت اصلی تقسیم شده است که اصلی ترین ان اتاق پذیرایی است با یک سری مبلمان کم جا که با رنگ بندی خاص در کنار دیواری ساده با تم روشن قرار گرفته اند . روبروی مبلمان ، میز ال سی دی و تلویزیون قرار گرفته است که خلوتی در تزیین این بخش یکی از ایده های بزرگ نشان دادن فضا می باشد.

دقیقا پشت دیوار آشپزخانه ای کوچک با کابینت بندی یک طرفه قرار دارد که فضای تعبیه شده بین کابینت و پنجره برای قرار گرفتن صندلی غذاخوری است. شلف های دیواری نصب شده روی دیوار آشپزخانه هم علاوه بر زیبایی نقش کاربردی هم داشته است. 

در تصویر مشاهده می کنید که با یک پرده و استیج به سادگی اتاق خواب از اتاق نشینمن جدا شده است و در امتداد سمت چپ آن هم راهروی ورودی و سرویس حمام و دستشویی قرار گرفته است. انتخاب کف پوش و دیوار پوش های مناسب با طراحی سبک را هم می توان یکی از المان های موثر در تکمیل بی نقص این آپارتمان های مجردی دانست.

تصاویر طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و کوچک

طراحی داخلی

طراحی داخلی آپارتمان کوچک

طراحی داخلی

طراحی داخلی مدرن و کلاسیک

طراحی داخلی

طراحی داخلی خانه ای کوچک

طراحی داخلی

طراحی داخلی فضای کوچک 

طراحی داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان نقلی

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه خیلی کوچک

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی  اتاق پذیرایی کوچک

طراحی داخلی

طراحی داخلی و چیدمان مدرن

طراحی داخلی و چیدمان

طراحی داخلی و چیدمان اتاق نشینمن

طراحی داخلی

طراحی داخلی آپارتمان کوچک و نقلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی ساده و شیک

طراحی داخلی

طراحی داخلی آشپزخانه کوچک

طراحی داخلی آشپزخانه کوچک

چیدمان و طراحی داخلی آشپزخانه کوچک

طراحی داخلی آپارتمان کوچک مجردی + تصاویر

طراحی داخلی آپارتمان کوچک مجردی + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف