نمناک دنیای مددکوراسیون منزل اصول و نکات طراحی داخلی خانه به سبک صنعتی + تصاویر
طراحی داخلی صنعتی ، دنیای مد نمناک
طراحی داخلی صنعتی یکی از سبک های دکوراسیون داخلی منزل است که در کشورهای اروپایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سیک طراحی داخلی صنعتی ، ترکیب طراحی جدید و قدیمی

طراحی داخلی صنعتی اکثرا برای سبک وینتیج و مدرن سازی بکار می رود . در سال های اخیر ، طراحی صنعتی در میان مردم به سرعت مشهور شد و این آسان است که دلیل آن را فهمید و راز آن ترکیب طراحی قدیمی می باشد که از جنبه های مختلف می گیرد . در اصل این ترکیب یکی از بهترین انواع ترکیب محسوب می شود .
در طراحی ها اکثرا ما از پنجره های بزرگ استفاده می کنیم که می تواند بسیار در طراحی خانه تاثیر گذار باشد و کسانی که در محیط شهری زندگی می کنند و ممکن است که احساس خوبی نسبت به اطرافشان نداشته باشند و شاید دوست داشته باشند که محیط سنتی در اطراف خود داشته باشند . ما اینجا هستیم تا شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید دکوراسیون قدیمی و جدید را با یکدیگر ترکیب کنید تا بتوانید احساس مدرن بود و سنتی بودن را با یکدیگر داشته باشید . در این بخش از دنیای مد نمناک در این مورد توضیح خواهیم داد.
طراحی داخلی صنعتی

نکات مهم برای طراحی داخلی به سبک صنعتی

نکات استفاده از طراحی داخلی صنعتی در دکوراسیون منزل

در طراحی از رنگ های خنثی استفاده کنید ،با یک پالت رنگ خنثی شروع کنید
طراحی داخلی صنعتی
یکی از چیزهایی که شما در مورد فضاهای داخل خانه تان متوجه خواهید شد این است که نمی توانید از رنگ های برجسته استفاده کنید . در عوض می توانید از ترکیب سایه های خنثی برای ایجاد جلوه ایی زیبا استفاده کنید . این را بخاطر داشته باشید که در انتخاب رنگ پالت تمام دقت خود را بخرج دهید تا جلوه ی زیبایی را به خانه ی خود بدهید .
تمام رنگ های خنثی با یکدیگر برابر نیستند و در مقابل داشتن فضای سنتی و قدیمی در خانه ، فضای داخلی خانه را جذاب تر خواهد بود و برای داشتن یک فضای قدیمی و مدرن می توانید از دو رنگ سیاه و سفید به همراه رنگ قهوه ایی استفاده کنید تا اینکه جلوه ی خانه شما دگرگون شود و هرکسی را مجذوب خود کند .
اگر شما بتوانید و بودجه کافی برای هزینه دارید می توانید از دیوارهای آجری برای تزیین بهتر استفاده نمایید . هرگاه امکان پذیر باشد ، از طرح های مفهومی باز استفاده کنید .
یک طرح باز ایجاد کنید
طراحی داخلی صنعتی
اگر شما یکی از افرادی هستید که بطور منظم از مطالب سبک زندگی نمناک استفاده می کنید ، یقیناً این را می دانید که باید در طراحی دقت کنید و مطمئن باشید که هر گونه شی و انرژی منفی در خانه شما نباید وجود داشته باشد . بجای پر کردن اتاق از وسایل نامناسب و غیرضروری (خرت و پرت ) می توانید دقت بیشتری در طراحی به خرج دهید و هزینه ایی را که برای خرید خرت و پرت ها خواهید کرد را طراحی و زیبای آن مصرف نمایید .
قسمت هایی از اتاق را خالی نگه دارید و در مجله نمناک از وسایل تزیینی برای طراحی اتاق ها دیدن نمایید تا با تزیینات بیشتری آشنا شوید و سپس با خرید وسایل تزیینی آن قسمت های خالی را پر کنید  اطمینان حاصل نمایید که چوب و فلزی را کنار یکدیگر قرار داده اید .
ترکیب وسایل چوبی و آهنی
طراحی داخلی صنعتی
در فضاهای صنعتی می توانید هم از وسایل جدید و قدیمی استفاده کنید و ترکیب این دو در کنار یکدیگر بسیار شگفت انگیز خواهد بود و برای زیبایی بیشتر می توانید این ترکیب را در خانه خود انجام دهید و پس از انجام این خواهید دید که خانه شما جذاب و جذاب تر خواهد بود همانند تصویر بالا .
هنگام خرید وسایل چوبی ، فورا تصمیم نگیرید و برای ایجاد این سبک در خانه می توانید یک جستجویی در بازار داشته باشید و از قطعاتی که نشان دهنده تاریخ هستند استفاده کنید و با این کار سبک صنعتی را وارد خانه تان خواهید کرد . انجام این کار بسیار لذت بخش خواهد بود و پس از قرار دادن آن ، احساسی به شما دست خواهد داد که شما را مجذوب خود می کند . برای تمیز کردن آنها سعی کنید از وسایل مناسب تمیز کردن آنها استفاده کنید تا آسیبی به آن نرسد .
در مورد وسایل فلزی ، شما تعیین کننده ی آن هستید و می توانید با سلیقه ی خود خریداری نمایید و برای جلوه بیشتر می توانید این وسایل را در بالای قفسه های آشپزخانه تان قرار دهید .
 
متشکل شده از وسایل صنعتی زیاد
لوازم جانبی صنعتی را به اتاقتان اضافه کنید
طراحی داخلی صنعتی
همانند تصویر بالا می بینید که ترکیب دو طراحی سنتی و مدرن چه جلوه زیبایی را به اتاق بخشیده است و مهم است که بدانید شما اکنون در قرن 21 زندگی می کنید و باید طراحی را که برای خانه وقسمت های دیگر خانه تان در نظر می گیرید باید با طراحی قرن 21 مطابقت داشته باشد . برای تزیین بیشتر می توانید از لوازم جانبی و چشمگیر استفاده کنید که فضای زیادی را نگیرند ولی جذابیت دلنشینی داشته باشند (همانند تصویر بالا)
لوازم جانبی می تواند متشکل از وسایل روشنایی ، برخی وسایل الکتریکی ، وسایل چرم ، عکس های هنری و این چنین وسایل که در زیبایی خانه شما کمک خواهند کرد استفاده نمایید .پیشنهاد می شود که از وسایل زیبا و متناسب با سبک خانه تان استفاده نمایید . و لازم است که بگوییم شما این کار را برای تزیین هر چه بهتر خانه تان انجام می دهید بنابراین باید از وسایل مطلوب و مناسب استفاده نمایید.
 
طراحی صنعتی می تواند یکی از ارزش های هر اتاق محسوب شود . این مشکلی ندارد که طراحی صنعتی و سبک آن تمام افراد را مجذوب خود کرده است و این طراحی برای هر اتاق مناسب است و از پیاده کردن آن در اتاق و طرح آن نگرانی نداشته باشید و این طرح به ما اجازه ی لذت راحتی را خواهد داد . با این حال ، این سبک در خانه ها به ندرت پیدا می شود و این طرح زیبا هرکسی را مجذوب خو خواهد کرد . از این نکاتی که ما به شما گفتیم ، می توانید به عنوان راهنمای معتبر استفاده نمایید و بدین وسیله قادر خواهید بود که به بهترین نحو خانه تان را طراحی کنید . 

اصول و نکات طراحی داخلی خانه به سبک صنعتی + تصاویر

اصول و نکات طراحی داخلی خانه به سبک صنعتی + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف