نمناک دنیای مددکوراسیون منزل طراحی دکوراسیون داخلی به سبک حرفه ای ها + تصاویر
طراحی دکوراسیون داخلی ، مدل طراحی دکوراسیون خانه
طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مدرن اصول و قوانینی دارد که طراحان حرفه ای دکوراسیون داخلی منزل و .. از آنها بهره می گیرند تا شیکترین ها را خلق کنند.

طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و شیک منزل

طراحی دکوراسیون داخلی منزل نیازمند رعایت نکات و اصولی است که برای نظم بخشیدن و جلوه دادن به زیبایی دکوراسیون داخلی از سوی طراحان حرفه ای این رشته مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی دکوراسیون داخلی

نکات مهم طراحی دکوراسیون داخلی

نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی منزل و خانه های مدرن

یکی از مواردی که طراحان داخلی باید بسیار به آن توجه کنند، محترم شمردن و ارزش گذاردن به سبک شخصی کارفرمایان است. ما قبلا توصیه هایی به طراحان داخلی در برخورد با مشتریان پیشنهاد کرده ایم. علاقه ی شخصی طراح مهم نیست، مهم چیزی است که مشتری برای خانه اش می خواهد. آرزوها، خواسته ها و نیازهای مشتری ها منحصر به خودشان است. بنابراین شناخت این موارد و طراحی بر اساس آن ها منجر به خلق فضایی منحصر به فرد و متناسب با سبک زندگی افراد می شود.

طراحی دکوراسیون داخلی

توصیه طراحان در طراحی دکوراسیون داخلی منزل

سادگی را در دکوراسیون ارج نهید.

وقتی خانه مملو از لوازم مختلف است، خطوط تمیز و ساده در طراحی، ظاهر خانه را بهتر نشان می دهد. یک طراحی مینیمال ، هم مقرون به صرفه است هم موردپسند سلیقه های مختلف.

طراحی دکوراسیون داخلی

روش و اصول طراحی دکوراسیون داخلی خانه

زمان توقف طراحی را بدانید.

هرگز زیاده روی و بیش از اندازه طراحی نکنید. زمانی که به نقطه ای رسیدید که آنچه را طراحی کرده اید دوست دارید، متوقف شوید. ممکن است وسوسه ی ادامه طراحی را داشته باشید اما اغلب با ادامه دادن، از مسیر درست خارج می شوید.

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی با توجه به نور منزل

در طراحی داخلی به نور جنوب توجه کنید.

از نظر برخی طراحان، اولین عنصر مهم در طراحی ، نور است. آنها به دنبال دریافت بیشترین نور طبیعی هستند. این به معنای داشتن پنجره های رو به جنوب بزرگ و عریض است. ضمن اینکه نور طبیعی هزینه های انرژی را کاهش می دهد.

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و شیک خانه

برای انتخاب عناصر دکوراسیون وقت بگذارید.

برخی از طراحان بر اهمیت وقت گذاشتن و سنجش دقیق گزینه ها تأکید می کنند. در انتخاب نهایی عجله نکنید، از احساس تان پیروی کنید. اگر درباره ی انتخاب عنصری در طراحی مطمئن نیستید، به نمایشگاه ها بروید، نمونه های بیشتری ببینید و تا زمانی که عنصر مورد علاقه تان را پیدا نکرده اید، دست نگه دارید.

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی مدرن خانه

در طراحی داخلی، قابلیت زندگی کردن را در اولویت قرار دهید.

طراحان بر اهمیت یک محیط زندگی طبیعی و آزاد تأکید می کنند. حرکت در فضا و زندگی در آن باید ماهیتی طبیعی داشته باشد. برخی از طراحی ها ممکن است چشم گیر باشند اما الزاما قابل زندگی کردن نیستند.

طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی دکوراسیون داخلی به سبک حرفه ای ها + تصاویر

طراحی دکوراسیون داخلی به سبک حرفه ای ها + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 16
برگرفته از چیدانه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف