نمناک دنیای مدگوناگون میز کاری که شکل حرف اول اسم شما است
میز کار ، میز کامپیوتر
یک شرکت فرانسوی اقدام به ساخت میزهایی به شکل حروف الفبا کرد که هر کس میتواند میزی داشته باشد که شکل حرف اول اسم اوست.
بازدید : 4,807 نفر

میزهایی به شکل حروف الفبا

این ایده ی بسیار جالبی است که بتوان میزهایی طراحی کرد که حرف اول اسم کارکنان باشد .

در طراحی داخلی سالن باز یک دفتر اداری، شرکت فرانسوی benoit challand میز هایی به شکل حروف الفبا طراحی کرد تا کارکنان با این مبلمان خلاقانه سرگرم شده و برای کار کردن تشویق بشوند. با در نظر گرفتن استاندارد های انسانی، این میز های چند منظوره تولید شدند، صفحات میز ها می توانند جابه جا شوند و از رنگ پشت آن ها نیز می توان استفاده کرد. به این صورت می بینیم که اتاقک های اداری دوباره روی کار آمده اند.


میز

طراحی جدید و جالب میز کار


هر یک از میز ها طراحی به خصوصی دارند. از نزدیک که به میز ها نگاه کنید اتاقک های اداری را میبینید با دیواره هایی کوتاه و قفسه ها، ولی وقتی از ارتفاع بالا آن ها را ببینید شکل حروف را متوجه می شوید. می توان با چیدن حروف در کنار هم یک کلمه درست کرد تا فضا برای بیننده از بالا دارای مفهوم باشد. در این پروژه اندازه گذاری بسیار مهم بود، اندازه ها هم باید در راستای ایجاد فضای اداری، هم در جهت اعمال استاندارد های انسانی و هم برای هر یک از حروف الفبا، حساب می شد. این شرکت فرانسوی کانسپت fold yard ( محوطه فولدینگ ) را با مبلمان خلاقانه ی خود، توانست ارائه دهد.


میز

میز به شکل حرف F

میز

طراحی میزی به شکل R

میز

میزهای شکل حروف الفبا

 

میز کاری که شکل حرف اول اسم شما است

میز کاری که شکل حرف اول اسم شما است
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از معماری آرل -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف