اگر میخواهید اتاق نشیمن تان عالی بنظر برسد! یکی از راه های انجام کار این است که رنگ های مناسب انتخاب کنید که به شخصیت شما و نوع فضای مورد نظرتان نزدیک باشد.

10 طراحی داخلی سفید و خاکستری

یکی از چیزهایی که من در این اتاق نشیمن دوست دارم، لوستر با رنگ های طلایی و همچنین طرح های فرش است که به اتاق نشیمن هویت می دهد.
طرحی داخلی سفید و خاکستری

طراحی جذاب و دیدنی داخلی سفید و خاکستری

این تصویر ترکیبی از طرح های مختلف مبلمان است، اما آنها با هم بزرگ به نظر می رسد. همچنین متصل شده آن به فضای بیرونی زیباست.
 طراحی داخلی کلاسیک

طراحی داخلی سالن نشیمن سفید و خاکستری

دیوارها و سقف سفید با مبلمان خاکستری در آن به این فضا شکل می دهند. با استفاده از کفپوش چوبی، گرما و صمیمت بیشتر به سالن اضافه شد. کوسن با اندازه ها و رنگ های مختلف، احساساتی خلاقانه به سالن نشیمن می دهد.

طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی سفید و خاکستری

پیانو بزرگ یک ویژگی چشمگیر در این اتاق نشیمن است. با نگاه به آن،می توان فهمید صاحب خانه هنر را دوست دارد و هنر او در انتخاب نقاشی و دکور خانه منعکس می شود.
 طراحی داخلی نشیمن و پذیرایی

طراحی داخلی مبلمان سالن نشیمن سفید و خاکستری

پنجره شیشه ای این اتاق نشیمن را احاطه کرده است. دکور طلایی در اطراف آن نیز وجود دارد که حس باستانی به فضا می دهد.
 طراحی داخلی سالن

طراحی داخلی منزل سفید و خاکستری

واضح است که طراحی این فضا از رنگ های مورد استفاده در طبیعت الهام گرفته شده است. علاوه بر خاکستری، رنگ های قهوه ای، سیاه و سبز نیز وجود دارد، و سالن را گرم و راحت می سازد.
طراحی داخلی سالن نشیمن

طراحی داخلی سالن سفید و خاکستری

در نگاه اول، شما بدون شک متوجه خواهید شد که این اتاق با کفپوش چوبی چقدر بزرگ است. با وجود سقف و دیوارهای سفید، فرش خاکستری تیره سالن به نشیمن هویت می دهد. درهای شیشه ای و پنجره ها، اجازه می دهد که به استخر و باغ از سالن نگاه کنید.
طراحی داخلی سالن پذیرایی

طراحی داخلی سفید و خاکستری

علاوه بر رنگ های خاکستری و سفید، همچنین می توانید یک جفت صندلی سبز تیره را که ظاهر جذابی به فضا می دهد ، ببینید. سالن نشیمن نیز با نور طبیعی پر شده است، در حالی که لوستر کریستال گرد شکوهی را به آن می افزاید.
طراحی داخلی پذیرایی

طراحی داخلی سالن نشیمن سفید و خاکستری

هرچند این اتاق نشیمن خاکستری است، در آن پرده ها و سایر نقاط مختلف، درام بسیار زیادی وجود دارد. شومینه نیز یک ویژگی است که زیبایی فضا را چندبرابر می کند.
طراحی داخلی خانه

طراحی داخلی خانه سفید و خاکستری

برای این سالن ترکیبی از سفید و خاکستری و همچنین چوب نه تنها برای کفپوش بلکه برای شومینه نیز استفاده شده است. رنگ سفید این منطقه را روشن می کند.

10 طرحی داخلی سفید و خاکستری برای سالن نشیمن مدرن

10 طرحی داخلی سفید و خاکستری برای سالن نشیمن مدرن : امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از homedesignlover / raafegroup / ع /ب
نظرات
وبگردی