نمناک اخباراقتصاد وضعیت حذف طرح ترافیک سالانه در سال 97
طرح ترافیک ، طرح ترافیک سالانه
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران گفت: با توجه به محدویت زمان حذف طرح ترافیک سالیانه برای سال آینده امکان پذیر نیست.
تاریخ انتشار : 6 دی 1396

آخرین وضعیت طرح ترافیک سالیانه در سال 97

رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران گفت:بازنگری در طرح ترافیک توسط شورای شهر، شهرداری و شورای ترافیک تهران در دست بررسی است و با توجه به محدویت زمان این طرح برای سال آینده امکان پذیر نیست.

محمد علیخانی  با اشاره به بازنگری طرح ترافیک در سال آینده در کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران، اظهار کرد:هم اکنون جلسات کمیسیون با بررسی جزئیات طرح در حال انجام است.

وی تصریح کرد:جلسات کمیسیون با حضور اعضا و همچنین مسئولان حوزه معاونت حمل و نقل وترافیک شهرداری تهران برگزار می شود، ضمن اینکه تا به امروز تصمیم نهایی برای اجرای طرح ترافیک با فرمت جدید اتخاذ نشده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران تصریح کرد:دو موضوع مهم در کمیسیون در دست بررسی است که از آن جمله می توان به این نکته اشاره کرد که هر تصمیمی که اتخاذ شود باید به تایید شورای ترافیک شهر تهران برسد ضمن اینکه تعرفه طرح ترافیک در شورای شهر تهران تصویب می شود.

علیخانی ادامه داد:موضوع اشاره شده یک تصمیم سه جانبه بین شورای شهر تهران، شهرداری و شورای ترافیک شهر تهران است و ماحصل جلسات شورا جمع بندی و در نهایت اجرا خواهد شد.

وی بیان کرد:با توجه به محدویت زمانی که داریم احتمالا دارد طرح اشاره شده برای سال آینده اجرا نشود.

رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران بیان کرد:اعضای کمیسیون روی کلیات طرح موافق هستند و روی جزئیات آن باید بحث شود.

علیخانی تصریح کرد:با توجه به شرایط احتمال دارد طرح اشاره شده در چند فاز انجام شود چرا که برای اجرای کامل طرح باید زیرساخت های مورد نیاز فراهم شود.

وضعیت حذف طرح ترافیک سالانه در سال 97

وضعیت حذف طرح ترافیک سالانه در سال 97
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف