نمناک اخبارجامعه مهلت استفاده خبرنگاران از طرح ترافیک سال 97
طرح ترافیک خبرنگاران ، طرح ترافیک خبرنگاران 98
مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک مهلت استفاده از طرح ترافیک سال 97 خبرنگاران را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1398

مهلت طرح ترافیک خبرنگاران سال 97

فارس: مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک از تمدید مهلت طرح ترافیک خبرنگاری تا 15خرداد ماه خبر داد. 

عمار سعیدیان فر در مورد آخرین جزئیات تعیین سهمیه خبرنگاری با بیان اینکه به دلیل طولانی شدن فرآیند بررسی مدارک خبرنگاران متقاضی دریافت سهمیه و تخفیف 90درصدی، مهلت اعتبار طرح های فعلی تا 15خرداد ماه جاری تمدید شد گفت:اسامی خبرنگاران حائز دریافت به رسانه ها اعلام شده و می بایست اسامی دریافت کنندگان سهمیه از سوی رسانه ها اعلام شود.

 وی با بیان اینکه بعد از اعلام اسامی دریافت کنندگان سهمیه از سوی رسانه ها، سایت برای تکمیل اطلاعات این افراد بازگشایی می شود گفت:این افراد می بایست حساب شهروندی خود را شارژ کنند چراکه در وهله اول 120هزار تومان بعنوان بهای خدمات از آنها کسر خواهد شد. 

به گفته مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک شهرداری تهران، از سوی مرکز صدور آرم پیامکی برای دریافت کنندگان سهمیه ارسال خواهد شد. 

سعیدیان افزود:خبرنگارانی که موفق به دریافت سهمیه نشده اند می توانند اعتراض خود را به طریق گروهی از طریق رسانه و یا به صورت انفرادی به معاونت حمل ونقل اعلام کنند.

انتهای پیام/م

مهلت استفاده از طرح ترافیک سال 97 برای خبرنگاران

مهلت استفاده خبرنگاران از طرح ترافیک سال 97
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟ 3 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف