نمناک اخبارجامعه طرح خرید سربازی دوباره آغاز شد
خرید سربازی ، خرید سربازی سال 94
مرحله دوم ثبت نام خرید سربازی برای مشمولان با غیبت هشت سال به بالا به زودی آغاز شده و قیمت خرید سربازی برای مقاطع مختلف تحصیلی تعیین شد.
تاریخ انتشار : 29 مهر 1394
بازدید : 3,178 نفر

آغاز طرح خرید سربازی 

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس ظهر امروز با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار داشت:طبق آخرین مصوبه در ستاد کل نیروهای مسلح، مقرر شد که مشمولان فراری که از تاریخ آخرین فرارشان بیش از هشت سال می گذرد، در شمول جریمه مشمولان غایب قرار بگیرند.

سرهنگ محمدباقر دهقان ناصرآبادی افزود:مبالغ جریمه پرداختی مشمولان دارای غیبت بیش از هشت سال، با توجه به مدرک مقطع تحصیلی و مدت زمان افزون بر هشت سال غیبت متفاوت خواهد بود.

دهقان همچنین اضافه کرد:جریمه بر اساس مدرک زیر دیپلم و بی سواد معادل 10 میلیون تومان، برای دیپلم 15 میلیون تومان، فوق دیپلم 20 میلیون تومان، کارشناسی 25 میلیون تومان، کارشناسی ارشد 30 میلیون تومان، دکتری غیرپزشکی 35 میلیون تومان، دکتری پزشکی 40 میلیون تومان و برای پزشکان متخصص و بالاتر 50 میلیون تومان است.

طرح خرید سربازی

قیمت خرید سربازی

دهقان ادامه داد:ثبت نام برای افرادی که مشمول جریمه 50 میلیونی هستند، بسیار نادر است چراکه غیبت مشمولان دکتری تخصصی احتمال بسیار کمی دارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد:همچنین افرادی که معافیت تحصیلی دریافت کرده اند و به هر دلیلی نتوانسته اند تحصیلات خود را به اتمام برسانند، درصورتی که از زمان فارغ التحصیلی آن ها بگذرد، می توانند در مهلت اعلام شده به دفاتر ثبت نام پلیس +10 مراجعه کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه به ازای هرسال غیبت مازاد بر هشت سال، 10 درصد به مبالغ جریمه پایه اضافه و مدت غیبت بیش از شش ماه، یک سال محسوب می شود، تصریح کرد:مشمولان اجرای این طرح متولدین یکم فروردین ماه 1355 تا سی ام اسفندماه 1368 هستند.

وی بابیان اینکه این طرح تنها بر اساس قانون بودجه سال 94 اجرا می شود، ابراز داشت:در اجرای این طرح برای مشمولان متأهل پنج درصد و مشمولان دارای فرزند به ازای هر فرزند، پنج درصد از مبلغ کل جریمه کسر می شود.

دهقان سپس گفت:فاز اول فراخوان ثبت نام پرداخت جریمه مشمولان غایب و فراری در اسفندماه اعلام شد و اکنون رو به اتمام است و اکثریت این افراد هزینه جریمه مشمولان غایب را پرداخت کردند و اقلیتی باقیمانده که کار آن ها در حال اتمام است.

معاون وظیفه عمومی فارس یادآور شد:برخی تأخیرها در مرحله نخست به سبب الزامات هماهنگی بین دستگاهی بود و اینکه برخی مشمولان گمان می کردند شایعات مبنی بر قسط بندی این جرائم صحت دارد. زمان فاز دوم طرح و شروع ثبت نام افرادی که تاکنون اقدام نکرده اند به زودی اعلام می شود.

دهقان بیان کرد:وظیفه عمومی آمادگی خود را برای انجام فاز دوم اعلام کرده و آموزش های لازم در این زمینه به همکاران ارائه شده و به محض اعلام ستاد کل نیروهای مسلح، مرحله دوم طرح آغاز می شود. در مرحله نخست اگر کسی امکان پرداخت مبلغ را نداشته اقدامش به منزله انصراف تلقی شده اما وی می تواند در مهلتی که مجدد اعلام خواهد شد، درخواستش را ثبت کرده و مدارکش را ارائه دهد تا رسیدگی به درخواست این افراد همانند افرادی که ثبت نام نکرده اند خواهد بود.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی فارس اضافه کرد:مردم مطمئن باشند مرحله دوم به اندازه فاز نخست زمان نخواهد برد چراکه از تجارب مرحله نخست استفاده شده و با آموزش و هماهنگی بهتر تسریع در کار ایجادشده است.

خرید سربازی ، جزئیات آغاز ثبت نام مجدد خرید جریمه سربازی

طرح خرید سربازی دوباره آغاز شد
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از فارس-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
غایب

غایب

اخه قربونتون مگر این جریمه ها را میشود پرداخت کرد ؟؟؟؟ جریمه ها خیییییییییییییییییییییییییییییلی خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خیییییییییییییییییییییییییییییییییییلی زیاده باور کنید کمر شکنه

پاسخ دادن 1 0
GHAEEB

GHAEEB

خیلی جالبه - یک سرباز غایب به اندازه وزنش باید پول و جریمه بده

پاسخ دادن 1 0
ALI

ALI

یک مشمول غایب باید بیشتر از وزنش جریمه پرداخت کنه !!!!

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف