نمناک اخبارجامعه طرح کاهش جایگزین زوج و فرد در تهران
طرح زوج و فرد ، طرح خط سفید
قائم مقام سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از جمع شدن طرح زوج و فرد در آینده ای نزدیک و جایگزینی طرح کاهش خبر داد.
تاریخ انتشار : 1 مهر 1394
بازدید : 10,708 نفر

پایان طرح زوج و فرد اتومبیل ها در تهران

طرح زوج و فرد جمع می شود

محمدیان یزدی قائم مقام سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در جلسه هماهنگی ستاد مهر قلم که امروز(چهارشنبه) در ساختمان حمل و نقل ترافیک برگزار شد، اظهارکرد:برای آغاز سال تحصیلی جدید اقداماتی از سوی سازمان حمل و نقل ترافیک انجام شده که از آن می توان به شستشوی سرپناه اتوبوس ها و ساماندهی سرویس مدارس اشاره کرد که در خصوص سرویس مدارس در همه مناطق شهر تهران کمیته هایی تشکیل شد و هر منطقه توسط یک هیئت تاکسیرانی کار ساماندهی شان انجام شد که نمود اقدامات آن را می توان را امروز مشاهده کرد.

طرح زوج و فرد


وی در ادامه بیان کرد:طرح خط سفید را از ابتدای امسال در حال پیگیری هستیم و هم اکنون 90 تا 95 درصد بسترهای آن انجام شده و بازنگری در کل خط کشی ها و علائم صورت گرفته است. ضمن آن که از 15 شهریور تا 15 مهر ماه عملیات حفاری متوقف شده چرا که این عملیات ترافیک را ایجاد می کند.

محمدیان یزدی تصریح کرد:از ابتدای سال شاهد افزایش دوربین های ثبت تخلف بوده و حتی کل مجموعه زوج و فرد به دوربین های ثبت تخلف مجهز شده است. ضمن آن که در آینده ای نزدیک طرح کاهش جایگزین طرح زوج و فرد خواهد شد و خودروها در 4 دسته قرار می گیرند و به نسبت میزان آلایندگی شان حق تردد در محدوده طرح کاهش را دارند. یکی از مشکلات بحث وارونگی هواست که معمولاً در نیمه دوم سال نمود پیدا می کند و تعداد روزهای آلوده نیز افزایش پیدا می کند.

طرح کاهش جایگزین زوج و فرد در تهران

طرح کاهش جایگزین زوج و فرد در تهران
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از افکار-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف