طرح زوج و فرد

زمان شروع طرح ترافیک جدید در تهران

تاریخ انتشار : 17 خرداد 1398کد مطلب : 71289زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک زمان آغاز طرح جدید ترافیک در تهران را اعلام کرد.

آغاز طرح زوج و فرد و طرح ترافیک در سال 98

فارس: مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک با اشاره به اینکه طرح کنترل آلودگی هوا بدون تردید از یکم تیرماه اجرا می شود، گفت:مسئولین دستگاه های ذیربط در مصوبه شورای ترافیک شهر تهران این موضوع را تأیید و ابلاغ کرده اند. 

عمار سعیدیان فر، مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک در گفت وگو با فارس در ارتباط با اجرای طرح کنترل آلودگی هوا اظهار داشت:قطعاً و بدون تردید این طرح از یکم تیرماه اجرا خواهد شد. 

او ادامه داد:این طرح بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهر تهران و شورای اسلامی شهر تهران لازم الاجراست و دستگاه های مختلف همچون وزارت کشور و پلیس راهنمایی و رانندگی و ...در مصوبه شورای ترافیک شهر تهران این موضوع را تأیید کرده اند و نیازمند تایید مجدد نهادهای مسئول نیست. 

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک ادامه داد:رانندگان تهرانی برای استفاده از 20 روز تردد رایگان در هر فصل و رانندگان شهرستان ها برای استفاده از 15 روز تردد رایگان در این محدوده باید در سامانه «تهران من» ثبت نام کنند و در صورت عدم ثبت نام از اول تیرماه، در محدوده کنترل آلودگی هوا جریمه خواهند شد. 

سعیدیان فر با بیان اینکه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری برای اجرای طرح کنترل آلودگی هوا تهیه شده است، گفت:این طرح بدون هیچ گونه تغییر زمانی از ابتدای تابستان اجرا خواهد شد. 

به گفته او در طرح کنترل آلودگی هوا دیگر زوج یا فرد بودن پلاک تاثیری در مجوز تردد در محدوده طرح کنترل آلودگی هوا یا حلقه دوم طرح ترافیک را ندارد.

انتهای پیام/م

تاریخ شروع طرح ترافیک جدید تهران

11
این مطلب مفید بود ؟01
وبگردی