نمناک اخباراقتصاد طرح اتو خدمت سایپا تمدید شد + جدول
طرح سایپا ، طرح جدید سایپا
طرح اتو خدمت سایپا جدیدترین طرح سایپا برای فروش محصولات گروه خودروسازی است که برای اولین بار در کشور راه اندازی شده است. این طرح برای مدتی معین تمدید شد.
تاریخ انتشار : 15 مهر 1394

تمدید اتو خدمت طرح سایپا

مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش گروه خودروسازی سایپا گفت:طرح فروش جدید گروه خودروسازی سایپا به نام «اتو خدمت سایپا» که برای اولین بار در کشور اجرایی شده و هدفش کمک به اقتصاد خانواده ها بوده مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

جدول و جزئیات طرح اتو خدمت، طرح جدید فروش محصولات سایپا

طرح فروش جدید سایپا

جزئیات طرح اتو خدمت طرح فروش جدید سایپا

رضا تقوی با بیان اینکه به دلیل استقبال مشتریان این طرح برای یک هفته دیگر تمدید شد، افزود:در طرح «اتو خدمت سایپا» مشتریان پس از انتخاب محصول و زمان تحویل بر اساس قرار داد منعقد شده از زمان پرداخت وجه تا زمان تحویل خودرو، مبلغی به صورت ماهانه دریافت می کنند که این هدیه ویژه به حساب بانکی اعلامی مشتری در زمان تحویل واریز می شود. وی با اشاره به اینکه در این طرح، فروش 10 تا 15 هزار خودرو را برنامه ریزی کردیم، اضافه کرد:براین اساس تاکنون ظرفیت سه ماهه همه خودروها تکمیل و ظرفیت مرحله یکساله سراتو نیز پر شده است. مدیر بازایابی و فروش سایپا در پاسخ به این سوال که آیا نگرانی نسبت به انصراف مشتریان از دریافت خودرو ندارید، گفت:در این طرح قیمت فروش محصولات قطعی و به روز است و شامل افزایش قیمت در زمان تحویل نخواهد شد. از سوی دیگر ما در استراتژی خود برای این طرح هر دو رویکرد مشتریان یعنی دریافت خودرو یا انصراف را مدنظر قرار داده ایم. تقوی افزود:در صورتی که مشتریان از طرح مورد نظر انصراف دهند، اصل مبلغ آنها عودت داده خواهد شد و سود ماهانه که همان هزینه سفر است را هم که دریافت کرده اند. در کل نگرانی نسبت به این موضوع وجود ندارد زیرا در این طرح برای هر خودرو در یک بازه زمانی هدف هایی تعیین شده است که استقبال مشتریان نشان دهنده موفقیت این طرح است.

 

طرح سایپا ، جزئیات طرح اتو خدمت سایپا

طرح اتو خدمت سایپا تمدید شد + جدول
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 11
برگرفته از دنیای اقتصاد /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 5
نظر کاربران
نوری

نوری

نمیخریم

پاسخ دادن 5 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف