نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون طرفداران عادل فردوسی پور در ورزشگاه منچستر + عکس
عادل فردوسی پور ، گزارشگر
در دیدار منچسترسیتی و بارسا در شهر منچستر افرادی با یک پلاکارد به عادل فردوسی پور گزارشگر ایرانی ابراز علاقه کردند.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395

محبوبیت عادل فردوسی پور در منچستر

عادل فردوسی پور گزارشگر محبوب و جنجالی طرفداران زیادی دارد ، علاقه به این گزارشگر ایرانی به داخل کشور محدود نمیشود . در استادیوم شهر منچستر عادل فردوسی پور با پلاکاردهایی از سوی تماشاگران غافلگیر شد . طرفداران او با در دست داشتن پلاکاردهایی به این گزارشگر محبوب ابراز علاقه کردند .
در استادیوم محل برگزاری دیدار تیم های منچسترسیتی و بارسا در شهر منچستر افرادی با یک پلاکارد به گزارشگر ایرانی ابراز علاقه کردند.
 

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور در شهر منچستر

محبوبیت عادل فردوسی پور باعث شد که علاقمندان به وی در شهر منچستر، خیلی خودجوش (!) با یک بنر برای تماشای بازی منچسترسیتی و بارسلونا در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، به ورزشگاه اتحاد بروند.

تصویر زیر را یکی از گزارشگران برنامه 90 در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده است.

عادل فردوسی پور

محبوبیت عادل فردوسی پور در بین مردم منچستر

عادل فردوسی پور مجری محبوبی که با گزارشگری فوتبال پای به میدان گذاشت حالا جزو چهره های محبوبی است که گاه با شیطنت های خود و گاه با استفاده از هوش و ذکاوتش افکار عمومی را به سمتی که دلش می خواهد ببرد و از برد رسانه ای خود نهایت استفاده را بکند. مجری ورزشی است اما در درس و مشق هم موفق است و همین مساله او را برای جوانان الگو می کند.مدرس دانشگاه صنعتی شریف است و از” چه می کنه” هایش همه از زن و مرد، پیر و جوان خاطره دارند.گاهی اما آنقدر سیاسی می شود که برای عده ای محبوبیتش را از دست می دهد و البته برای عده ای هم محبوب می شود. به دلیل برنامه موفقی که در سیما دارد، حرکاتش زیر ذره بین است. 

عادل فردوسی پوری که روزنامه نگار ، مجری تلویزیون ، مترجم ، مدرس دانشگاه ، تهیه کننده و گزارشگر فوتبال است و در دهم مهر ماه 1353 در شهر تهران متولد شده و یک خواهر و یک برادر دارد.

طرفداران عادل فردوسی پور در ورزشگاه منچستر + عکس

طرفداران عادل فردوسی پور در ورزشگاه منچستر + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از جام نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف