طعنه بهاره رهنما به لعیا زنگنه در تلویزیون!

تاریخ انتشار : 16 اسفند 1392کد مطلب : 6109زمان مطالعه : 1 دقیقه
در برنامه سه ستاره که به تهیه کنندگی احسان علیخانی از شبکه سوم پخش میشد بهاره رهنما پیش از شروع صحبت هایش در جمله ای طنزآمیز به اظهارات لعیا زنگنه پاسخ گفت.

بهاره رهنما در واکنش به سخنان لعیا زنگنه که به لزوم حرمت گذاشتن برای بانوان و توقف روند ستاره سازی در تلویزیون بعد از افسانه بایگان و خودش در تلویزیون تأکید کرده بود، گفت:ما داشتیم برمی گشتیم. خانم زنگنه مزاح قشنگی کرد و گفت بعد از خودش و افسانه بایگان اتفاقی نیفتاده است همان موقع گفتم پس ما برویم خانه و سریال های قدیمی را نگاه کنیم.
لعیا زنگنه قبل از آمدن بهاره رهنما گفته بود:متاسفم بعد از خانم افسانه بایگان که ستاره اول زنان هرمند بود و بعد از من اتفاقی نیفتاد. کسی به عنوان پدیده ظاهر نشد. کسی نبود که بگوییم فلانی آمده و عالی است و دارد پیش می رود.
قسمت چهارم برنامه تلویزیونی سه ستاره به تهیه کنندگی احسان علیخانی سه شنبه 13 اسفند ماه با حضور 7 تن از بازیگران زن تلویزیون کارنامه بیست ساله شبکه سوم سیما را در حوزه بازیگران برتر زن را به نظرسنجی گذاشت.
در این برنامه کتایون ریاحی ، مرجانه گلچین ، هانیه توسلی ، لیلا زارع ، شقایق دهقان ، فریبا کوثری ، ثریا قاسمی ، بهاره رهنما ، فاطمه گودرزی و ریما رامین فر به عنوان 11 بازیگر زن برگزیده از سوی هیات داوران این برنامه ، مورد قضاوت و ارزیابی مخاطبان قرار گرفتند.

لعیا زنگنه ، کنایه بهاره رهنما به لعیا زنگنه

طعنه بهاره رهنما به لعیا زنگنه در تلویزیون! : امتیاز : 3.6 تعداد رای : 111
این مطلب مفید بود ؟8130
برگرفته از جوان آنلاین - /م
نظرات
وبگردی