نمناک اخبارفرهنگ و هنر طعنه بهاره رهنما به لعیا زنگنه در تلویزیون!
لعیا زنگنه ، بهاره رهنما
در برنامه سه ستاره که به تهیه کنندگی احسان علیخانی از شبکه سوم پخش میشد بهاره رهنما پیش از شروع صحبت هایش در جمله ای طنزآمیز به اظهارات لعیا زنگنه پاسخ گفت.
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1392

بهاره رهنما در واکنش به سخنان لعیا زنگنه که به لزوم حرمت گذاشتن برای بانوان و توقف روند ستاره سازی در تلویزیون بعد از افسانه بایگان و خودش در تلویزیون تأکید کرده بود، گفت:ما داشتیم برمی گشتیم. خانم زنگنه مزاح قشنگی کرد و گفت بعد از خودش و افسانه بایگان اتفاقی نیفتاده است همان موقع گفتم پس ما برویم خانه و سریال های قدیمی را نگاه کنیم.
لعیا زنگنه قبل از آمدن بهاره رهنما گفته بود:متاسفم بعد از خانم افسانه بایگان که ستاره اول زنان هرمند بود و بعد از من اتفاقی نیفتاد. کسی به عنوان پدیده ظاهر نشد. کسی نبود که بگوییم فلانی آمده و عالی است و دارد پیش می رود.
قسمت چهارم برنامه تلویزیونی سه ستاره به تهیه کنندگی احسان علیخانی سه شنبه 13 اسفند ماه با حضور 7 تن از بازیگران زن تلویزیون کارنامه بیست ساله شبکه سوم سیما را در حوزه بازیگران برتر زن را به نظرسنجی گذاشت.
در این برنامه کتایون ریاحی ، مرجانه گلچین ، هانیه توسلی ، لیلا زارع ، شقایق دهقان ، فریبا کوثری ، ثریا قاسمی ، بهاره رهنما ، فاطمه گودرزی و ریما رامین فر به عنوان 11 بازیگر زن برگزیده از سوی هیات داوران این برنامه ، مورد قضاوت و ارزیابی مخاطبان قرار گرفتند.

لعیا زنگنه ، کنایه بهاره رهنما به لعیا زنگنه

برگرفته از جوان آنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 77 29
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف