نمناک اخبارجامعه طلاق از شوهر خواننده به خاطر همکاران خانوم تهرانی
شوهر خواننده ، خواننده
زن و شوهر جوان آنقدر عاشق هم بودند که در 6 سال زندگی هر روز را خوشبخت تر از دیروز سپری می کردند اما خواننده شدن شوهر و ارتباطهای عذاب آورش برای زن آنها را به دادگاه کشاند.
تاریخ انتشار : 29 مهر 1395

درخواست طلاق در دادگاه تهران برای جدایی از شوهر خواننده

شش سال از روزی که مهرداد و هدیه آغاز زندگی مشترکشان را جشن گرفتند، می گذرد. در این مدت هیچ مشکلی نتوانست عشق و علاقه میان این زوج جوان را از بین ببرد اما درست از وقتی که مهرداد تصمیم گرفت خواننده شود، همه چیز به هم ریخت. هدیه نتوانست عشق و علاقه مهرداد به خوانندگی را تحمل کند.

از طرفی وقتی تبادل شعر و آهنگ میان مهرداد و همکاران خانمش را دید، بیشتر از قبل عصبانی شد و این عصبانیت تا جایی پیش رفت که کار این زوج جوان به دادگاه خانواده کشیده شد. آنها که درخواست طلاق توافقی خود را به قاضی شعبه 268 دادگاه خانواده ارائه دادند، بدون توجه به اصرارهای قاضی، بر تصمیم خود مبنی بر جدایی پافشاری کردند. مهرداد در رابطه با ماجرای اختلافاتشان به قاضی عموزادی گفت:تقریبا هفت سال پیش در دانشگاه با هدیه آشنا شدم. از همان روزهای اول آشنایی تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم. برای همین سعی کردم همه چیز را درباره خودم و موقعیت زندگی ام به او بگویم. به همین دلیل همان ابتدا به هدیه گفتم که عاشق خوانندگی هستم و دوست دارم در آینده هر طور شده خوانندگی کنم. 

هدیه هم استقبال کرد و قول داد که هر موقع تصمیم به اجرای این هدف گرفتم، کمکم کند. من هم بشدت خوشحال شدم، اما حالا بعد از گذشت 6 سال که تازه تصمیم گرفته ام کار خوانندگی را انجام دهم، هدیه شروع به مخالفت کرده و در کمال ناباوری، هر شب دعوا به راه می اندازد. او مرتب بهانه گیری می کند و از من می خواهد دست از این کارم بکشم. از کوچک ترین مساله هم ایراد می گیرد تا شاید بتواند جلوی خواننده شدن مرا بگیرد. در صورتی که همیشه می دانست چقدر در آرزوی چنین کاری هستم، اما به جای تشویق و همراهی، پشت مرا خالی کرد. همین باعث شده زندگی ما به میدان جنگ تبدیل شود، برای همین دیگر نمی خواهم در کنار چنین زن خودخواهی زندگی کنم.

در ادامه، همسر این مرد رشته کلام را در دست گرفت و به قاضی گفت:آقای قاضی، قرار ما از اولش این نبود. من نمی دانستم که خوانندگی مهرداد تا این حد دردسر دارد. او از وقتی تصمیم گرفت کار خوانندگی را شروع کند، رفتارش از این رو به آن رو شد. دیگر به من اهمیتی نمی دهد. شب ها تا دیروقت بیدار می ماند و با همکاران خانومش درباره شعر صحبت می کند. هرچه پول در این سال ها جمع کرده بودیم، خرج این کار کرد و هربار هم حرفی به او می زنم، سرم داد می کشد. توقع دارد بدون هیچ مزاحمتی از صبح تا شب و از شب تا صبح کار کند. برای من وقت نمی گذارد. از همه بدتر ارتباطش با خانم هاست. مرتب با آنها صحبت می کند و هر بار اعتراض می کنم می گوید آنها شاعر هستند و مجبور است در رابطه با شعر با آنها صحبت کند. الان پنج ماه است وضعیت زندگی ما فقط به خاطر خوانندگی مهرداد از این رو به آن رو شده و هر شب با هم دعوا داریم. برای همین است که به مهرداد گفتم دیگر حق ندارد کار خوانندگی را ادامه دهد. ولی او فقط به خودش فکر می کند و انگار نه انگار که من همسرش هستم. از این همه بی توجهی خسته و تازه متوجه شده ام که هیچ اهمیتی برای مهرداد ندارم. برای همین تصمیم گرفتم به این زندگی مشترک برای همیشه پایان دهم چون می دانم که ادامه آن فقط اوضاع را بدتر می کند.

وقتی صحبت های این زن و شوهر به پایان رسید، قاضی تلاش کرد آنها را از جدایی منصرف کند، ولی این زوج بر تصمیم خود پافشاری کردند و در نهایت جلسه به آینده موکول شد. 

طلاق از شوهر خواننده به خاطر همکاران خانوم تهرانی

طلاق از شوهر خواننده به خاطر همکاران خانوم تهرانی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف