نمناک فرهنگ و هنرچهره ها طلاق بازیگر ثروتمند از شوهر ورزشکارش + عکس
بازیگر ثروتمند از شوهر ورزشکارش جدا شد ، طلاق بازیگر و ورزشکار آمریکایی
بازیگر ثروتمندکیلی کوئوکو از همسر ورزشکارش راین سوییتینگ پس از 21 ماه رسما به زندگی مشترک خود خاتمه دادند.
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1395

بازیگر پولدار از همسر ورزشکارش جدا شد

 

طلاق کیلی کریستین کوئوکو " Kaley Christine Cuoco" خواننده و بازیگر امریکایی و راین سوییتینگ "Ryan Sweeting" تنیس باز امریکایی رسما اعلام شد.

کیلی کوئولو و راین سوییتینگ

کیلی کوئوکو و راین سوییتینگ پس از 21 ماه رسما به زندگی مشترک خود خاتمه دادند. این زوج هفته گذشته با توجه به اسناد بدست آمده دادگاه توسط "!E" به طور قانونی از هم جدا شده اند. تقسیم اموال میان کیلی 30 ساله و رایان 28 ساله تنش بسیاری ایجاد کرده بود.

طبق گزارش ها این تنیسور معتقد بوده حمایتی از همسرش دریافت نمی کرده گرچه مبلغ 165 هزار دلار در طی دو قسط به وی پرداخت شده بود، اما اعتقاد راین مبنی بر این بوده که همسر سابق اش هنوز حق و حقوق اش را به طور کامل پرداخت نکرده است.

ثروت کیلی مبلغی بالغ بر 72 میلیون دلار برآورد شده و در این کشاکش تقسیم اموال توانست خانه های اش را در تارزنا، کالیفرنیا و سنتا باربارا شهری ساحلی در کالیفرنیا حفظ کند. در سپتامبر 2013 کوئوکو بعد از سه ماه آشنایی به نامزدی رایان سوییتینگ تنیسور حرفه ای درآمد و در نهایت آنها در 31 دسامبر 2013 طی مراسمی باشکوه و مجلل باهم ازدواج کردند و سپتامبر سال 2015 تصمیم به خاتمه زندگی مشترک شان گرفتند و توضیح بیشتری راجع به این تصمیم ارائه ندادند و از تمام هواداران شان خواستند به احترام حریم خصوصی شان سوالی نپرسند. بازیگر تئوری بیگ بنگ در حال حاضر با فرد جدیدی برای ازدواج آشنا شده است.

طلاق بازیگر ثروتمند از شوهر ورزشکارش + عکس

طلاق بازیگر ثروتمند از شوهر ورزشکارش + عکس
:
امتیاز : 1.1 تعداد رای : 9
برگرفته از پرشین وی/ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف