طلاق بازی موبایل
زن و شوهر جوانی که برای رسیدن به هم دشواری های زیادی را تحمل کرده بودند بعد از تغییری که در بازی موبایل رخ داد از هم طلاق گرفتند.

مرد جوان همسرش را به خاطر اکانت بازی طلاق داد!!

علاقه مردان به بازی های رایانه ای و موبایل بارها و بارها خبرساز شده است ، از فروش دارایی ها برای خرید اکانت تا طلاق همسری که سعی داشت شوهرش را از اعتیاد به گیم نجات دهد .
Malaysian Man to Divorce Wife After She Sold His Video Game Account  

مرد مالزیایی همسر جوان خود را به دلیل اکانت بازی طلاق داد!

زن جوان بعد از 6 سال زندگی مشترک متوجه سردی رابطه با همسرش شد ، همسری که تقریبا هیچ ارتباط عاطفی با او نداشت و این موجب نگرانی شده بود .
علاقه به بازی "King of Glory" Tencent که مدام داخل گوشی موبایل مرد جوان را درگیر کرده بود بارها موجب بحث و حتی دعوای او با همسرش شد اما از قرار معلوم مرد اندونزیایی تصمیم به ترک این عادت مخرب نداشت و همچنان شبانه روز برای جمع آوری امتیاز گوشی موبایل به دست تلاش می کرد.
طلاق اکانت بازی

اکانت بازی گوشی موبایل که کار زن و شوهرش جوان را به طلاق و جدایی کشاند

این زوج جوان که هر دو 25 سال سن دارند و 6 سال از زندگی مشترک آنها می گذرد و بعد از سپری کردن سختی های بسیار برای تشکیل زندگی مشترک حالا به خاطر اکانت بازی موبایل از هم جدا شدند ، این زن و شوهر که نامشان منتشر نشده است برای آنکه باهم باشند و بتوانند زندگی مشترک عاشقانه خود را آغاز کنند مجبور شدند از چین به مالزی سفر کنند.
زن جوان بعد از ناراحتی و نگرانی به واسطه اعتیاد همسرش به بازی که به آن اشاره شد تصمیم گرفت بدون اطلاع همسرش اکانت او را بفروشد غافل از اینکه این کار او را به جدایی از همسرش خواهد کشاند.
همسر این زن زمانی که از کار همسرش مطلع شد تصمیم گرفت تا او را طلاق داده و به گفته ی خود از این به بعد بدون نگرانی و راحت تر به بازی مورد علاقه اش ادامه دهد.

بازی موبایل کار زوج عاشق را به طلاق کشاند !

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
نظرات
وبگردی