نمناک سرگرمیگوناگون طلاق یک زوج بخاطر عروسک! + تصاویر
عروسک ، عروسک بزرگ
مردی که می خواست همسرش را با خریدن عروسک پوک مون خوشحال کند، تقریبا باعث شد ازدواج شان رو به تمام شدن برود.

عروسکی که باعث جدایی یک زوج شد

زوجی که بخاطر یک عروسک از هم جدا شده اند سوژه بسیاری از رسانه ها شده و به دنبال راهکاری برای حل این مشکل هستند که از سوی کاربران راهکارهای مختلفی به آنها پیشنهاد می شود.

یک همسر فداکار در سنگاپور برای اینکه همسرش را خوشحال کند، تصمیم گرفت او را غافلگیر کند و با توجه به اینکه یکی از بازی های مورد علاقه این خانم «پوکمون گو» است، همسرش هم سه عروسک یکی از شخصیت های این بازی را در سایزهای خیلی بزرگ برایش خرید و آن ها را در خانه جای داده بود.

عروسک

اما بخت با این همسر مهربان چندان یار نبود! چون وقتی خانمش این عروسک های غول پیکر را در خانه دید، بیشتر از اینکه خوشحال باشد، عصبانی شد! او نمی توانست تحمل کند که سه عروسک خیلی خیلی بزرگ در خانه اش باشند، در حالی که خودشان حتی برای نشستن جایی نداشته باشند! حالا همین عروسک ها باعث بحث میان این زن و شوهر شده و این خانم خانه را ترک کرده و گفته زمانی برمی گردد که همسرش از دست این عروسک ها خلاص شده باشد!

عروسک

 

او این عروسک های عظیم الجثه را در اینترنت برای فروش گذاشته اند و در توضیح آن ها نوشته «خواهش می کنم، بچه ها... این عروسک ها را بخرید قبل از اینکه همسرم از من جدا شود.» نکته جالب فروش های اینترنتی این است که می توان به راه حل های متفاوت و جدیدی دست پیدا کرد و با اینکه هنوز کسی حاضر به خریدن از این عروسک های پولیشی نشده است، اما ایده هایی برای رهایی از آن ها ارائه شده است، مثلا کسی نوشته است تا زمانی که کسی آن ها را بخرد می تواند یکی شان را در اتاقش نگه دارد یا حتی کسی نوشته می تواند عروسک ها را به مدرسه یا مهدکودک بدهد.

طلاق یک زوج بخاطر عروسک! + تصاویر

طلاق یک زوج بخاطر عروسک! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از اتاق خبر 24 - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف