نمناک اخبارجامعه طلاق به خاطر همسر پولدار
طلاق ، طلاق
مردی که برای درخواست طلاق به دادگاه خانواده مراجعه کرده بود گفت: همسرم خیلی پولدار است و خانواده ی ثروتمندی دارد و همین دلیل اصلی درخواست من برای طلاق است.
تاریخ انتشار : 2 فروردین 1394
بازدید : 4,204 نفر

طلاق و جدایی این روزها با گذشته کمی متفاوت است و دلایل عجیب و غریبی پشت ان نهفته است به طوری که برخی ها به خاطر بی پولی از همسرشان طلاق می گیردند دسته ای به دلیل ثروت همسرشان اقدام به جدایی و طلاق می کنند.

چندی پیش مرد جوانی راهی دادگاه خانواده شد و درخواست طلاق داد. 

 وی در خصوص علت آن به قاضی گفت:همسرم خیلی پولدار است و خانواده ثروتمندی دارد، از وقتی با او ازدواج کردم مدیر یکی از شرکت های پدرش شدم و در خانه ای که پدرش به ما هدیه داد زندگی می کنیم. اما همسرم مرتب مرا تحقیر می کند و با من مثل یک برده رفتار می کند. 

 تحقیر همسر

مرد جوان ادامه داد:او تصور می کند چون پولدار است می تواند با من هر رفتاری که خواست بکند. از دست کارهای او خسته شدم. من برای او و خانواده اش تنها نقش یک برده را دارم و آنها اصلا به من به چشم یک داماد نگاه نمی کنند. برای همین تصمیم به جدایی گرفتم. راستش از تحقیرهای همسرم و خانواده اش خسته شدم و دیگر نمی خواهم با این زن و خانواده اش زندگی کنم. 

 بعد از صحبت های این مرد قاضی همسرم وی را نیز به دادگاه احضار کرد تا صحبت های او را هم بشنود.

 

طلاق به خاطر همسر پولدار

طلاق به خاطر همسر پولدار
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 33
برگرفته از باشگاه خبرنگراران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 30 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف