نمناک سرگرمیگوناگون طلاق تازه عروس و داماد به خاطر توالت!
طلاق تازه عروس ، ماجرای عجیب طلاق
یک زوج جوان به دلیل مشکلی عجیب و خاص در نوع خود از یکدیگر طلاق گرفتند. علت طلاق تازه عروس و داماد هندی شاید برای اولین بار در جهان خبرساز شد.
تاریخ انتشار : 21 تیر 1395

طلاق تازه عروس و داماد به دلیل مشکل توالت

تا پیش از این خبرهای زیادی در رابطه با جدایی های زوجین شنیده بودیم که به علت مشکلات مالی ، اعتیاد ، خیانت و دهها دلیل دیگر یک زندگی مشترک را به پایان رسانده بود اما یک تازه عروس و داماد به دلیل مشکل توالت به زندگی مشترک خود خاتمه دادند .زوج جوانی که به تازگی ازدواج کرده بودند کارشان به طلاق کشید ، طلاقی که inidian times  ان را عجیب ترین طلاق بین زوج های هندی معرفی کرد.

طلاق تازه عروس

ماجرای عجیب طلاق تازه عروس و داماد هندی

طلاق تازه عروس و داماد به خاطر نداشتن توالت در خانه

یکی از اهالی روستای بیهار در هندوستان به دلیل مشکل توالت از هم جدا شدند. زن جوان می گوید:شوهرم هیچ اقدامی برای ساخت یک دستشویی در داخل خانه نمی کرد و از همان روزهای اول زندگی به من گفت که باید در بیرون خانه و جایی که حتی یک سقف و دیوار هم ندارد به دستشویی بروم . بارها از او به طرق مختلف خواهش کردم تا در یک گوشه از فضای خانه دستشویی بسازد اما هیچ توجهی نکرد . من مجبور بودم به جای توالت به زمینی که کنار خانه مان بود بروم و برای همین بارها و بارها صاحب زمین به من توهین کرد و درگیری ایجاد شد اما همسر بی خیال من همچنان قصد رفع مشکل را نداشت . این زوج جوان که 2 ماه پیش ازدواج کرده بودند حالا به دلیل کمبود امکانات و نداشتن یک توالت در خانه از هم جدا شدند.

طلاق تازه عروس و داماد به خاطر توالت!

طلاق تازه عروس و داماد به خاطر توالت!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 92
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 64 28
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف