نمناک ورزشگوناگون طلاق رومن آبراموویچ مالک چلسی از همسر سومش
رومن آبراموویچ ، جدایی آبراموویچ
رومن آبراموویچ مالک مولتی میلیاردر چلسی در آستانه جدایی از همسر سومش قرار دارد که این طلاق گرانترین طلاق تاریخ میشود.

جدایی رومن آبراموویچ از همسر سومش

رومن آبراموویچ مالک میلیاردر روس که در سال 2003 پایش به فوتبال باز شد را می توان جزو نخستین افراد ثروتمندی دانست که پا به دنیای فوتبال گذاشته است.

رومن آبراموویچ در آستانه جدایی از همسرش قرار دارد، اتفاقی که باعث می شود او نیمی از دارایی خود را به او ببخشد.

مالک مولتی میلیاردر و روسی چلسی برای نخستین بار در سال 1987 ازدواج کرد، ازدواجی که تا سال 1990 دوام داشت. دومین بار در سال 91 میلادی او تن به ازدواج داد که این ازدواج هم در سال 2007 به پایان رسید.

رومن آبراموویچ

رومن آبراموویچ مالک چلسی

رومن در سال 2008 با یک تاجر موفق به نام داشا ازدواج کرد. این ازدواج نیز چند روز پیش به پایان رسید. اما سومین جدایی آبراموویچ برای او خیلی گران تمام شده است.

البته در حالی از جدایی قریب الوقوع مالک چلسی گفته می شود که برخی از منابع از جدایی رسمی او خبر می دهند. سومین طلاق آبراموویچ، مالک چلسی می تواند گرانترین طلاق تاریخ باشد البته اگر او مجبور شود دارایی 7 میلیارد پوندی اش را با همسرش تقسیم کند.

رومن آبراموویچ ملک و املاک زیادی در سراسر دنیا از جمله پاریس، لس آنجلس، لندن، نیویورک و به خصوص روسیه دارد. طلاق اخیر او حداقل 45 درصد از دارایی های او را کاهش می دهد.

آبراموویچ از سه ازدواج خود هفت فرزند دارد.

آنچه می بینید بخشی از دارایی رومن آبراموویچ است که شاید مجبور شود آنها را به همسر سومش بدهد،یک کشتی یک و نیم میلیارد پوندی، عمارتی در لندن به ارزش 50 میلیون پوند، عمارتی در حومه کپ دانتبس فرانسه به ارزش 30 میلیون پوند و عمارت باشکوه دیگری در نیویورک به ارزش 60 میلیون پوند.

 

طلاق رومن آبراموویچ مالک چلسی از همسر سومش

طلاق رومن آبراموویچ مالک چلسی از همسر سومش
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از جام جم آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف