طلاق زن و شوهر
لیونل مسی و کریستین رونالدو منجر به طلاق زن و شوهر روسی پس از 14 سال زندگی مشترک شدند!

جدایی و طلاق زن و شوهر بعد از 14 سال زندگی مشترک به خاطر فوتبال

مناسبات بزرگ ورزشی مثل جام جهانی فوتبال به منظور یکپارچگی و تشویق تیم و بازیکنان مورد علاقه مردم است، اما جام جهانی 2018 ،علت جدایی یک زوج روسی ، پس از 14 سال زندگی مشترک ،شد ؛ جزئیات این خبر عجیب را در ادامه بخش جالب و خواندنی ها در نمناک مطلع خواهید شد.

طلاق زوج روسی

طلاق زوج روسی سر مسی و رونالدو پس از 14 سال زندگی مشترک

مردی همسرش را پس از تمسخر تیم و بازیکن مورد علاقه اش طلاق داد

"آرسن" 40 ساله و همسر 37 ساله اش ، "لیدمیلا"، هر دو از طرفداران بزرگ فوتبال هستند در حقیقت ، آن ها در ورزشگاه چلیابینسک در جام جهانی 2002 با هم آشنا شدند.این واقعیت که تیم های آن ها با هم رقابت داشتند آن دو را از ازدواج بازنداشت اما در هفته های گذشته عشق آن دو به دو تن از بزرگترین رقبای فوتبال مدرن بود ؛ لیونل مسی و کریستین رونالدو که منجر به پایان زندگی مشترک 14 ساله آن ها شد.

جدایی زن و شوهر

جدایی زن و شوهر روسی به علت بازی آرژانتین و نیجریه در جام جهانی

طلاق زن و شوهر به خاطر فوتبال ، سر لیونل مسی و کریستین رونالدو

آرسن به روزنامه Argumenti i Fakty روسیه گفت که او و همسرش اغلب با این موضوع یکدیگر را آزار داده بودند، اما این جام جهانی بدترین و آخرین آن ها بود. "لیدمیلا" پس از پس از بازی آغازین ناامیدکننده تیم آرژانتین در جام جهانی 2018 ، شروع به تمسخر عملکرد مسی و اینکه او نمیداند چطور باید بازی کند، کرد ، اما آرسن فقط به او بی توجهی کرد. با این حال ، در طول بازی با نیجریه ، دیگر نمیتوانست خشم خود را کنترل کند . در حالیکه او داشت برای گل مسی خوشحالی میکرد ، همسرش بازیکن محبوب او را مورد تمسخر گرفت و او فریاد زد.

جدایی زوج روسی

مسی و رونالدو باعث جدایی زوج روسی شدند

"آرسن" به خبرنگاران گفت :"این حرکت همسرم برای من تیر آخر بود. از ابتدای جام جهانی لیدمیلا به طور مداوم به من و بازیکن مورد علاقه من با گفتن اینکه او ضعیف بازی می کند و نتوانست پنالتی مهم بازی با ایسلند را گل کند ، توهین کرد. در طول بازی نیجریه با آرژانتین من خیلی نگران تیم آرژآنتین بودم. و وقتی او شروع به بد صحبت کردن راجع به لیونل و بازی اش کرد ، عصبانی شدم و درمقابل ، هر چیزی که در مورد رونالدوی خوش چهره ی او ، تیم محبوبش و خودش میدانستم بیان کردم . بعد هم تمام وسایلم را برداشتم و او را ترک کردم.

روز بعد آرزن به طور رسمی به دادگاه چلیابینسک رفت و همسرش را طلاق داد ؛ حدس میزنم این مورد نشان میدهد عدم تفاهم به چه معنی است.

مسی و رونالدو باعث طلاق زن و شوهر روس شدند!

350
این مطلب مفید بود ؟3020
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ف
وبگردی