دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیگوناگون طلاق عجیب زن و شوهری به خاطر زیرپوش !!
طلاق عجیب ، ماجرای عجیب طلاق
برای جدایی زن و شوهرها دلایل بسیاری شنیده ایم اما مطمئنا تا به حال کسی طلاق عجیب و غریبی که به خاطر چند تکه لباس باشد را نشنیده است.
بازدید : 3,648 نفر

طلاق عجیب زن و شوهر سر شستن زیرپوش داخل ماشین لباسشویی!!

کم نیستند زن و شوهرهایی که به دلایل به نظر احمقانه به دادگاه رفته و کارشان به جدایی می کشد ، از زنی که سر یک فنجان قهوه از شهورش طلاق گرفت تا ماجرای جدیدتری که خبر از طلاق عجیب زن و شوهری به دلیل شستن زیرپوش داخل ماشن لباسشویی انجام شد.
طلاق عجیب

طلاق عجیب زن از شوهرش به خاطر شستن لباس زیر داخل ماشین لباسشویی

طلاق عجیب ؛ از شوهرم طلاق می گیرم چون زیرپوش های من را داخل ماشین لباسشویی انداخته است

زن که از کار همسرش به شدت ناراحت است می گوید مگر می شود این اشتباه را نادیده گرفت و بخشید ، ما سالهاست که با هم زندگی می کنیم و او می داند که من حساسیت خاصی به شستن زیرپوش ها دارم حالا با تمام این اوصاف او زیرپوش ها را به همراه لباس های دیگر داخل ماشین لباسشویی انداخته و شسته است چطور می توانم او را ببخشم!!!
به گزارش میرر دلیل عجیب طلاق زن و شوهر همه را متعجب کرده است ، زنی که تقاضای طلاق کرده از کرده همسرش بسیار خشمگین است او می گوید همسرم نباید زیرپوش ها را همراه لباس های دیگر به ماشین لباسشویی می انداخت نه به دلیل آنکه ممکن است برای سلامت و بهداشت موردی پیش بیاید بلکه به خاطر خراب شدن بافت این دسته از لباس ها .
دلیل عجیب و غریب زن برای درخواست طلاق واقعا برای قاضی و تمام کسانی که این ماجرا را شنیدند تعجب آور بود .

طلاق عجیب زن و شوهری به خاطر زیرپوش !!

طلاق عجیب زن و شوهری به خاطر زیرپوش !!
4.315
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف