نمناک اخبارجامعه طلاق عجیب زن و شوهر سر کرایه ماشین!
طلاق عجیب ، سرگرمی نمناک
دلیل باورنکردنی برای طلاق عجیب و غریب زن و شوهر جوان خبرساز شد ، همسر آقای خوش گذران دلیل اصلی رفتار باورنکردنی شوهرش را فاش کرد.
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1396

درخواست طلاق زن جوان به خاطر مسئله عجیب کرایه ماشین

در یک درخواست عجیب و غریب برای طلاق قاضی متوجه شد که مرد جوان برای رساندن همسرش به مقصد درخواست عجیبی از او داشته برای همین همسرش نیز تصمیم گرفت تا از او جدا شود.
از قرار معلوم همسر زن جوان هر بار که او را با خودوری شخصی اش به جایی میبرد کرایه مسیر را می گرفت و این مسئله برای زن جوان ناراحت کننده بود تا جایی که او را به دادگاه خانواده کشاند تا درخواست طلاق دهد.
طلاق عجیب

طلاق عجیب زن و شوهر جوان در دبی

به گفته ی مرد جوان اهل دبی او برای تامین هزینه ی خانواده اش نیاز به انجام چنین کاری دارد و هر بار که همسرش را با خودروی شخصی اش به جایی می برد 100 یورو از او به عنوان کرایه دریافت می کرد. 
زنی که نامش منتشر نشده است پیش از این شاغل بود اما بعد از از دست دادن شغل و درآمدش مجبور به فروش خودروی شخصی خود شده است برای همین برای رفتن به جایی از همسرش درخواست می کرد تا او را برساند ولی انتظار چنین رفتاری را نداشت. به گزارش خبرگزاری های دبی مرد این کار را برای تامین هزینه های زندگی انجام نمی داده بلکه برای تامین هزینه تفریحات شخصی اش با دوستان خود از همسرش کرایه می گرفته است.
طلاق عجیب

ماجرای درخواست طلاق زن جوان به دلیل رفتار عجیب همسرش

طلاق عجیب زن و شوهر سر کرایه ماشین!

طلاق عجیب زن و شوهر سر کرایه ماشین!
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 14
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف