نمناک سرگرمیگوناگون طلاق نو عروس به خاطر کار سنگین خانه !!
طلاق نو عروس ، جدایی عروس وداماد
چندروزی از مراسم ازدواج باشکوه زوج جوان نگذشته بود که خبر درخواست طلاق نو عروس به خانواده رسید ، عروس جوان از شدت کار زیاد در خانه به دادگاه خانواده پناه برد.

طلاق نوعروس به خاطر کارهای خانه!

وقتی تمام وظایف و کارهای منزل بردوش یک نفر باشد مطمئنا مشکلی پیش خواهد آمد ، تازه عروس مصری ثابت کرد که حتی زوجی که چند روز از ازدواجشان می گذرد و در زیباترین روزهای زندگی مشترک هستند هم با این مسئله و مشکل می توانند از هم جدا شوند.

Egyptian Bride Divorces Husband Two Weeks into Their Marriage Because He Does All the Housework

طلاق نو عروس

طلاق نو عروس مصری 2 هفته بعد از ازدواج

طلاق نوعروس از شوهرش به دلیل کار زیاد خانه

تازه عروس 28 ساله مصری 2 هفته بعد از ازدواج برای طلاق از همسرش به دادگاه خانواده مراجعه کرد.همسر 31 ساله این تازه عروس که به دلیل درآمد بالای خود و بیزینس پرسودش زمان زیادی را در خانه سپری می کند هیچ کمکی به همسرش نکرده و موجب خستگی بیش از حد او شده است برای همین عروس خانم جوان که از کار زیاد و سخت منزل که البته بایستی به تنهایی انجام می داد خسته شده بود اقدام به طلاق کرد.

"سامار" می گوید:همسرم ساعات طولانی در خانه است و مشغول استراحت اما هرگز کمکی به من نمی کند و فکر می کند تمام کارهای منزل وظیفه ی من است ؛ زمانی که از او کمک خواستم در نهایت بی توجهی به خستگی من گفت که من زن خانه دار هستم و وظیفه ی من انجام این گونه کارهاست پس اجازه شکایت ندارم.بعد از گذشت چند روز وقتی متوجه شدم که او چه رفتار و تفکر نامناسبی نسبت به زنان دارد به یقین رسیدم که زندگی با او کاملا اشتباه است.

طلاق نو عروس 2 هفته بعد ازدواج به خاطر کار زیاد خانه !!

طلاق نو عروس به خاطر کار سنگین خانه !!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 26
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف