نمناک ورزشفوتبال حرکت منشوری علیرضا بیرانوند پس از بازی با نفت
علیرضا بیرانوند ، بازی پرسپولیس و نفت
علیرضا بیرانوند که مدتی است مبلغ یک میلیارد تومان از نفتی ها طلب دارد بعد از دیدار پرسپولیس و نفت با فریاد زدن و حرکت دست منشوری شروع به اعتراض کرد .
تاریخ انتشار : 25 مهر 1395
بازدید : 1,841 نفر

حرکت دست منشوری علیرضا بیرانوند

در پایان دیدار تیم های پرسپولیس و نفت تهران که با برد سرخپوشان همراه بود علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس مقابل در رختکن تیم نفت تهران حرکتی انجام داد که این برخورد او با اعتراض بازیکنان نفت همراه بود.

علیرضا بیرانوند که روز گذشته یک کلین دیگر در کارنامه درخشان خود در پرسپولیس ثبت کرد، پس از بازی به سمت رختکن نفت رفت و فریاد می کشید "مفت خورها پول مرا بدهید".

علیرضا بیرانوند

اعتراض علیرضا بیرانوند به نفتی ها

وی که مبلغی حدود یک میلیارد تومان از نفتی ها طلبکار است، به این یک جمله هم اکتفا نکرد و نسبت به مالکین باشگاه نفت به بدگویی پرداخت، تا اعتراضش به گوش آنها برسد.

عده ای که جلوی رختکن نفت آمده بودند تا جریان را فیصله بدهند و به قول معروف قائله را بخوابانند هم مورد بی احترامی دروازه بان پرسپولیس قرار گرفتند و وی با یک حرکت دست منشوری به آنها گفت ساکت شوند.

کار به جایی کشید که برخی بازیکنان و کادر فنی تیم نفت از رختکن بیرون آمدند و خواستند به نوعی جواب وی را بدهند که با وساطت محمود خوردبین خوشبختانه از یک درگیری فیزیکی جلوگیری شد.

سرپرست پرسپولیس پس از اینکه بیرانوند را از رختکن نفت دور کرد، سمت بازیکنان و کادر فنی و اطرافیان تیم نفت برگشت و از آنها معذرت خواست و تاکید کرد منظور بیرانوند اصلا به اعضای فعلی نفت نبوده و او بابت فصل قبل طلب دارد.

این اتفاق در زمانی رخ داد که علی دایی در نشست خبری پس از بازی حضور داشت و بدون شک اگر او فریادهای دروازه بان جوان قرمزها را می شنید، نسبت به این رفتار واکنش نشان می داد و سعی می کرد با کدخدامنشی جریان را حل کند.

حرکت منشوری علیرضا بیرانوند پس از بازی با نفت

حرکت منشوری علیرضا بیرانوند پس از بازی با نفت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف