نمناک سرگرمیگوناگون تگزاس قبل و بعد از طوفان هولناک هاروی + تصاویر
طوفان هاروی ، بلایای طبیعی
طوفان هاروی کابوس 2005 مردم آمریکا با تکرار خود بخش عظیمی از تگزاس را نابود کرد ، تندبادی با سرعت 95 کیلومتر که ظاهر شهر را کامل دگرگون کرد.

تگزاس قبل و بعد از طوفان هاروی

تصاویر نتیجه ی هولناک طوفانی ویرانگر که تکرار کابوس چند سال پیش مردم امریکا بود نمای از بلای طبیعی عظیم است که به تگزاس آمریکا رسید و جنوب شرق این شهر بزرگ گرفتار طوفان هاروی شد.طوفان هاروی شدیدترین طوفانی است که آمریکا در 12 سال گذشته با آن روبرو می شود. فرماندار تگزاس درباره سیلاب بی سابقه در برخی مناطق هشدار داده و گفته است تگزاس با یک "فاجعه خیلی بزرگ" روبرو است.طوفان هاروی در حال حاضر ویرانگر جنوب شرقی تگزاس، از جمله شهر هوستون است. سیل های فاجعه بار، باد با سرعت 95 کیلومتر در ساعت باعث  میلیاردها دلار تلفات شده است . 

 هزاران نفر از مردم شهر "کورپوس کریستی" که در مسیر طوفان زندگی می کنند با ترک خانه هایشان از این منطقه فرار کرده اند. شهردار راکپورت هم از همه ساکنان خواسته است که خانه هایشان را تخلیه کنند.بر اساس گزارشات این طوفان آخرین بار در آمریکا در سال 2005  با سرعت بین 209 تا 251 کیلومتر در ساعت به ثبت رسید که نزدیک به 2000 نفر قربانی گرفت.

طوفان هاروی

تصویری از تگزاس قبل و بعد از طوفان هاروی 

به گزارش بی بی سی، شهر کورپوس کریستی که در مسیر این طوفان قرار دارد بندری مهم برای صنعت نفت ایالت تگزاس است. نزدیک به نیمی از پالایش نفت آمریکا در این ایالت انجام می شود و نگرانی از احتمال کمبود سوخت با توجه به تاثیر طوفان بر تولید، باعث افزایش قیمت سوخت شده است.

طوفان هاروی

طوفان هاروی

 طوفان هاروی

تصاویر وضعیت مناطق سیل زده آمریکا قبل و بعد از طوفان هاروی 

تگزاس قبل و بعد از طوفان هولناک هاروی + تصاویر

تگزاس قبل و بعد از طوفان هولناک هاروی + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
منبع : بخش وبگردی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف