نمناک سرگرمیگوناگون طولانی ترین نامه دنیا + عکس
در نروژ اخیراً ماکت بلند هشت متری یک بطری نوشابه که مجهز به پنل های خورشیدی با 2.5 متر قطر و دو هزار و 500 کیلوگرم ساخته اند که نامه ای به مساحت 12 متر مربع در داخل آن موجود است.

یک کمپانی تولیدکننده نوشیدنی در نروژ اخیراً ماکت بلند هشت متری یک بطری نوشابه که مجهز به پنل های خورشیدی، دوربین و فناوری رهگیری است را به اقیانوس انداخته است. این بطری 2.5 متر قطر و دو هزار و 500 کیلوگرم وزن دارد و حتی به عنوان یک قایق نیز ثبت شده است. کمپانی سولو سیستم طراحی شده را در ساحل تنه رایف در جزایر قناری به آب انداخت و آن را در چنگ امواج رها کرد.

طولانی ترین نامه دنیا + عکس

در درون این بطری یک کیس سولو و نامه ای به مساحت 12 متر مربع موجود است. در این نامه که به زبان های مختلف نوشته شده، اعلام شده که به هر کس که این بطری غول پیکر را بیابد، جوایزی تعلق می گیرد. این بطری که حامل طولانی ترین نامه جهان است، مجهز به چراغ های ناوبری، یک سیستم شناسایی خودکار، یک رفلکتور رادار و فناوری رهگیری جی پی اس است که نیروی تمامی این ابزار از طریق پنل های خورشیدی واقع در بخش فوقانی بطری تامین می شود.
 

طولانی ترین نامه دنیا + عکس

طولانی ترین نامه دنیا + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
برگرفته از خبرگزاری ایسن
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف