نمناک اخبارجامعه ظرفیت مرز مهران تکمیل است؟
ظرفیت مرز مهران ، مرز مهران
استاندار ایلام در پاسخ به شایعات تکمیل ظرفیت مرز مهران که توسط رسانه ها مطرح شده است جزئیات دقیقی برای رد این خبر ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1395

تکمیل ظرفیت مرز مهران شایعه است

استاندار ایلام گفت:به هیچ وجه شایعه تکمیل ظرفیت مرز مهران که در رسانه ها عنوان شده صحت ندارد و تردد در این مرز بدون توقف ادامه دارد.

محمدرضا مروارید اظهار داشت:روال عادی در پایانه مرزی مهران برقرار است و در این مرز روزانه بیش از 150 هزار زائر در حال تردد هستند و تاکنون نیز بیش از 500 هزار زائر از این مرز وارد شهرهای مذهبی عراق شده اند.

وی بیان داشت:برخی رسانه ها شایعه ای تحت عنوان ظرفیت مرز مهران را عنوان می کنند که این قضیه اصلا صحت ندارد و تردد ادمه دارد.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه مسئولان استان از قبل برای پذیرایی از زوار تا دو میلیون نفر هم برنامه ریزی کرده اند، بیان داشت:این مرز نزدیک ترین و امن ترین زمینی کشور طی ایام اربعین در کشور است. وی افزود:همه امکانات برای پذیرایی از زوار در بخش غذا و اسکان نیز به خوبی فراهم شده است.

تکمیل ظرفیت مرز مهران حقیقت دارد؟

ظرفیت مرز مهران تکمیل است؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف