نمناک اخبارسیاست عکس جعلی دست دادن ظریف و اوباما
ظریف و اوباما ، دست دادن ظریف و اوباما
ماجرای دست دادن ظریف و اوباما با انتشار تصاویری در شبکات اجتماعی به جریان افتاد. واقعیت خبر احوالپرسی و دست دادن وزیر امور خارجه ایران با رئیس جمهور آمریکا را خواهید دید.
تاریخ انتشار : 8 مهر 1394

واقعیت عکس دست دادن ظریف و اوباما

به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی، مهم ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل می شود بررسی شد.
 دیروز (دوشنبه) پس از پایان سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در هفتادمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه که در حال خروج از سالن مجمع بود به طور اتفاقی با باراک اوباما رئیس جمهور و جان کری وزیر امور خارجه آمریکا که در حال ورود به محل مجمع عمومی بودند روبرو شد و سلام و احوالپرسی کرد و دست داد.

شایعه
دست دادن ظریف با اوباما

عکس دست دادن ظریف با اوباما

پس از انتشار خبر فوق، تصویری در شبکه های اجتماعی دست به دست چرخید که ادعا می شود این عکس از لحظه دست دادن جواد ظریف و باراک اوباما گرفته شده است.

واقعیت
عکس دست دادن ظریف با اوباما

عکس دست دادن ظریف با اوباما جعلی بود

 
کمی دقت در این عکس نشان می دهد که تصویر دست دادن ظریف با اوباما، فتوشاپی و جعلی است. همچنین بررسی خبرنگار ما نشان می دهد که اصل این عکس به دیدار رائول کاسترو رئیس جمهور کوبا با باراک اوباما اختصاص دارد.

عکس جعلی دست دادن ظریف و اوباما

برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف