نمناک اخبارجامعه نجات دختربچه 4 ساله از ظلم نامادری توسط عمه +عکس
ظلم نامادری ، عکس کودک آزاری نامادری
عمه که از رفتارهای بیرحمانه و ظلم نامادری به کودک 4 ساله برادرش خبر داشت بالاخره دست به کار شد . او بارها برای دیدن برادزاده اش به خانه آنها آمده و شاهد وضعیت دردناک او شده بود.
تاریخ انتشار : 1 دی 1395

ظلم نامادری و رفتار بیرحمانه او با دختربچه 4 ساله

دختری چهارساله که مورد بی مهری پدر و آزار و اذیت نامادری اش قرار گرفته بود دیروز با آثار ضرب و جرح شدید به همراه عمه اش برای تنظیم شکایت به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد مراجعه کرد.

 دخترک با چشمان ورم کرده و کبود به همراه عمه اش وارد دادسرا شد. دست عمه اش را محکم گرفته بود و در حالی که ورم چشمانش سوی دیدگانش را کم کرده بود، با راهنمایی عمه اش از پله های دادسرا بالا می آمد. نظر همه حاضران به سمت دخترک و عمه اش جلب شده بود. مردم طوری او را نگاه می کردند که گویا دیگر مشکلات خود را فراموش کرده بودند و تنها به او فکر می کردند.

ظلم نامادری

ساجده از مقابل دیدگان تماشاچیان گذشت و وارد شعبه ارجاع دادسرا شد. از ظاهر عمه ساجده پیدا بود که حرف ناگفته بسیار دارد. این زن جوان پس از اینکه در مقابل قاضی صادق صفری قرار گرفت، در حالی که دیگر گریه امانش را بریده بود، با صدایی لرزان پرده از راز آزار و اذیت ساجده چهار ساله برداشت و گفت:برادرم (پدر ساجده) چند سال قبل، از همسرش جدا شد و حضانت این طفل معصوم را گرفت. زمانی نگذشت که او با زنی دیگر آشنا شد و این آشنایی منتهی به ازدواج آن دو شد. از روز اول نگاه مثبتی به این زن (مادر ناتنی ساجده) نداشتم. هر روز که خانه آنان می رفتم شاهد بدرفتاری های او با ساجده بودم. چند باری با این زن بی محبت درگیر شدم، اما با دخالت برادرم و طرف داری از همسرش با چشم گریان خانه آنان را ترک کردم. مادر ساجده هم هر چند روز یک بار به دیدنش می آمد. این زن جوان درحالی که مدام ساجده را می بوسید و گریه می کرد، ادامه داد:چند روز پیش به خانه برادرم رفتم تا حال ساجده را بپرسم، اما مشاهده کردم که این زن سنگ دل این طفل معصوم را اجبار کرده تا با آب سرد ظرف های کثیف را بشوید. من بارها موضوع آزار و اذیت ساجده از سوی نامادری اش را به برادرم توضیح دادم، اما او گوشش بدهکار نیست و توجهی به این دختر خردسال ندارد.

در ادامه قاضی صفری به قید فوریت با توجه به آثار ضرب و جرح روی صورت و دستان این دختر خردسال وجود داشت و اینکه به نظر می رسید پدر ساجده نیز تمایلی برای شکایت ندارد و چه بسا خود نیز در ایراد چنین صدماتی نقش داشته باشد، ضمن تعیین عمه ساجده به عنوان قیم موقت، پرونده را برای تکمیل تحقیقات اولیه به کلانتری مهرگان ارجاع داد تا ضمن معرفی طفل به پزشکی قانونی، مراتب به اطلاع اورژانس اجتماعی و مادر طفل برسد.

تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد و نتیجه آن در گزارش بعدی اعلام خواهد شد. 

نجات دختربچه 4 ساله از ظلم نامادری توسط عمه +عکس

نجات دختربچه 4 ساله از ظلم نامادری توسط عمه +عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف