نمناک ورزشفوتبال عابربانک تیم استقلال تهران کیست؟ + عکس
استقلال ، عابربانک
شاید برایتان جالب باشد با فردی که در استقلال لقب عابربانک را گرفته بیشتر آشنا شوید وی از سوی منصور حیدری و نصرالله عبداللهی این لقب را گرفته است.
تاریخ انتشار : 22 تیر 1395

 با عابربانک استقلال آشنا شوید

عابر بانک واژه ایست که برای همگان آشناست اما عابر بانک استقلال را شاید هرکسی نشناسد مجید خدایی مدیر اجرایی باشگاه استقلال که لقب عابر بانک تیم استقلال پایتخت را به خود اختصاص داده اسپانسر استقلال می باشد که از لحاظ تامین البسه بازیکنان و تهیه بلیت ها مسافرتی آنها را تامین میکند.

با حکم بهرام افشارزاده، سرپرست باشگاه استقلال، محسن خدایی که در لیگ برتر پانزدهم به عنوان مدیر اجرایی در کنار تیم فوتبال استقلال حضور داشت، برای لیگ شانزدهم هم به عنوان مدیر اجرایی تیم فوتبال استقلال انتخاب شد.

روز گذشته فرزاد مجیدی در گفت وگویی اعلام کرد که فردی در باشگاه استقلال به عنوان مدیراجرایی باشگاه فعالیت می کرد که از سوی منصور پورحیدری و نصرالله عبداللهی لقب «عابر بانک» را گرفته بود.

«مجید خدایی» سال گذشته با حکم بهرام افشارزاده به سمت مدیر اجرایی باشگاه استقلال انتخاب شد. این فرد در بیشتر تمرینات کنار تیم بود و در برخی سفرها هم استقلال را همراهی کرد.

این فرد از دوستان فرزند یکی از مسئولان نظام است و از این طریق توانست وارد باشگاه استقلال شود.

خدایی تأمین البسه استقلال را برعهده دارد و به دلیل ارتباط با بسیاری از شرکت های هواپیمایی، بلیت های سفر استقلال به شهرستان ها را تأمین می کند. خدایی هم اکنون همراه استقلال به ارمنستان سفر کرده است.

عابربانک استقلال

 

عابربانک تیم استقلال تهران کیست؟ + عکس

عابربانک تیم استقلال تهران کیست؟ + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف