نمناک فرهنگ و هنرچهره ها عادل و احسان علیخانی با شوخی منشوری برنامه 90!
احسان علیخانی ، عادل فردوسی پور
احسان علیخانی برای لحظاتی میهمان تلفنی برنامه ی پرطرفدار 90 بود. در جریان صحبت های آنها عادل مثل همیشه با خنده و شوخی از منشوری بودن احسان گفت و احسان هم پاسخ جالبی به او داد.

شوخی منشوری احسان علیخانی و عادل فردوسی پور

احسان علیخانی شب گذشته یکی از میهمانان تلفنی عادل فردوسی پور در برنامه 90 بود. در جریان مصاحبه ی جذاب این دو ستاره اجرا یک شوخی هم رد و بدل شد که برای بینندگان جالب بود.

 در لحظاتی احسان علیخانی که برنامه سه ستاره را برای انتخاب بهترین های سیما با رای مردم روی آنتن دارد، در 90 حرف زد و توضیحاتی داد. البته عادل همان اول یک شوخی جالب با او کرد. احسان گفت:حرف زدن در برنامه 90 برایم جذاب و متفاوت است. البته من که هیچ کار منشوری نکرده ام.

احسان علیخانی و عادل فردوسی پور

گپ احسان علیخانی و عادل فردوسی پور در برنامه 90

عادل هم با خنده و شوخی گفت:البته تو یک منشوری بالقوه هستی. که احسان جواب داد:دعا کن بالفعل نشود.

علیخانی در ادامه این گفت و گو توضیحاتی درباره برنامه سه ستاره داد و عادل هم درباره ماجرای تبلیغ به رای دادن به او و برنامه اش، گفت:برایم سخت است که تبلیغ کنم به من رای بدهند. من به نمایندگی از 200 نفر اینجا هستم و به خاطر همین گفتم به برنامه 90 رای بدهید.

احسان علیخانی ، شوخی جالب عادل و احسان علیخانی در برنامه 90

عادل و احسان علیخانی با شوخی منشوری برنامه 90!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 27
برگرفته از خبرآنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف