نمناک اخبارورزشی عادل باوی قهرمان پرورش اندام در کما؟! + عکس
عادل باوی ، بدنساز
عادل باوی قهرمان پرورش اندام ایران به علت ایست قلبی ازرقابت های آرنولد کلاسیک باز ماند.
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1396

حادثه وحشتناک برای عادل باوی قهرمان پرورش اندام در اهواز

عادل باوی جوان 34 ساله، ساکن شهرستان کارون یکی از قهرمان های کشور است که شروع کار خود را از 10 سالگی و پشتک زدن در خیابان ها بیان می کند و می گوید من در دوران کودکی علاقه ای خاصی به آرنولد و اندام زیبای او داشتم.

عادل باوی قهرمان پرورش اندام ایران روز دوشنبه در حین تمرین برای حضور در رقابت های آرنولد کلاسیک دچار ایست قلبی شد.
 
عادل باوی قهرمان پرورش اندام کشورمان که قرار بود روز چهارشنبه با کاروان ایران عازم مسابقه های آرنولد کلاسیک در آفریقای جنوبی شود، دیروز به دلیل ایست قلبی به بیمارستان منتقل شد.

عادل باوی

عادل باوی در کما

او دیروز در حین تمرین در باشگاه به یکباره دچار مشکل در ناحیه قلب خود می شود و پس از گذشت ساعتی دچار ایست قلبی می گردد. در اثر این ایست ناگهانی، دو کلیه این ورزشکار نیز از کار افتاده و تا صبح امروز وضعیت مناسبی نداشت و در کما به سر می برد. اما خوشبختانه عادل باوی ظهر امروز (سه شنبه) به هوش آمد و همچنین کلیه های وی هم به دیالیز جواب داد.

عادل باوی

عادل باوی

او هم اکنون در بیمارستان امام خمینی اهواز بستری است و به گفته پزشک معالج وی و مسئولان بخش بیمارستان، خطر رفع شده است ولی او برای بهبود وضعیت جسمانی اش باید همچنان بستری باشد.

با توجه به وقوع این اتفاق ناگوار برای عادل باوی، به احتمال قطعی او حضور در مسابقه های آرنولد کلاسیک را از دست می دهد.

یکی از مسئولان فدراسیون پرورش اندام با تایید این خبر عنوان کرد:ایست قلبی عادل باوی هیچ ربطی به مصرف مکمل ها و سایر شرایط تمرین او نداشته است.

عادل باوی قهرمان پرورش اندام در کما؟! + عکس

عادل باوی قهرمان پرورش اندام در کما؟! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
برگرفته از ایسنا-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف