نمناک اخبارورزشی دلیل اخراج عادل غلامی از تیم ملی والیبال + عکس
عادل غلامی ، اخراج عادل غلامی
یک سایت ایتالیایی اعلام کرده است که عادل غلامی به دلیل درگیری لفظی با محمد موسوی و ترک کردن تمرین بدون اجازه مربی اخراج شده است.
تاریخ انتشار : 11 مرداد 1396

عادل غلامی از تیم ملی والیبال اخراج شد

یک سایت ایتالیایی دلیل کنار گذاشته شدن بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان را فاش کرد. در جریان تمرین عصر روز یکشنبه تیم ملی والیبال ایران بود که عادل غلامی با محمد موسوی، دیگر ملی پوش کشورمان درگیری لفظی پیدا کردند که پس از تذکر ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم به هر دو بازیکن، غلامی پیراهن خود را در آورد و سالن تمرین را ترک کرد. یک روز پس از این اتفاق بود که اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال ایران پس از دو جلسه بررسی این موضوع، تصمیم به کنار گذاشتن عادل غلامی از ترکیب تیم ملی والیبال گرفتند.

 

عادل غلامی

دلیل اخراج غلامی از دید یک سایت ایتالیایی

سایت ایتالیایی «oasport.it» در این باره نوشت:«عادل غلامی از تیم ملی ایران اخراج شد؛ او به هم تیمی هایش توهین کرد و اردوی تیم را ترک کرد». در ادامه گزارش این سایت آمده:«غلامی در جریان تمرین تیمش با صدای بلند سر هم تیمی هایش داد زد و سپس بدون گرفتن اجازه از ایگور کولاکوویچ محل تمرین را ترک کرد، پس از این ماجرا هم غلامی از تیم ملی کنار گذاشته شد».

دلیل اخراج عادل غلامی از تیم ملی والیبال + عکس

دلیل اخراج عادل غلامی از تیم ملی والیبال + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از خبرگزاری تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف