نمناک اخبارورزشی عادل غلامی بالاخره از تیم ملی خداحافظی کرد یا نه؟!
عادل غلامی ، تمرینات تیم ملی والیبال
عادل غلامی عضو تیم ملی والیبال در صفحه اینستاگرامش عکسی در رابطه با خداحافظی اش از تیم ملی منتشر کرد. سرپرست تیم ملی والیبال خبر خداحافظی عادل غلامی را تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1396

خداحافظی عادل غلامی از تیم ملی والیبال

در حالی که عادل غلامی تابستان امسال به دلیل درگیری به وجود آمده در تمرین تیم ملی والیبال توسط ایگور کولاکوویچ کنار گذاشته شد و این ملی پوش شانس حضور در جام قهرمانان قاره ها و کسب مدال تاریخی در این رقابت ها را از دست داد؛ سرمربی تیم ملی او را در لیست جدید خود قرار داده بود.
ملی پوش والیبال ایران که با نرمش ایگور کولاکوویچ مواجه شده و در لیست جدید تیم ملی برای بازی های سال آینده قرار داشت، تصمیم گرفته که فعلا به اردوی تیم ملی نرود.
با اعلام سرپرست تیم ملی اردوی والیبالیست ها برای حضور در لیگ جهانی از 14 فروردین ماه 97 آغاز می شود که با این وضعیت عادل غلامی در جمع ملی پوشان حضور نخواهد داشت.

خداحافظی ستاره والیبال از تیم ملی

ملی پوش تیم والیبال در این باره روی صفحه اینستاگرام خود نوشت:«گاهی برای رسیدن باید ایستاد و نگاه کرد. حالا امروز تصمیم گرفتم اوقات بیشتری را کنار همسر و پسرم که سال های کودکی را سپری می کند، بگذرانم و مثل یک سال سرباز در آینده در خدمت مردم و تیم ملی خواهم بود. از تمام شما برای حمایت ها سپاسگزارم. از دعوت ایگور ممنونم ولی گاهی نمی شود. با آرزوی موفقیت برای تیم ملی»
 
عادل غلامی

پست اینستاگرامی عادل غلامی عضو تیم ملی والیبال 

نکته جالب در متنی که غلامی منتشر کرده این است که او به صورت موقتی از تیم ملی خداحافظی کرده و گفته در آینده در خدمت تیم ملی خواهم بود. این موضوع با توجه به شرایط سنی عادل غلامی بعید به نظر می رسد و با این وضعیت باید گفت که خداحافظی او از تیم ملی همیشگی است.
این ملی پوش والیبال در مصاحبه های خود گفته بود برای اینکه خاطره بد سال 96 را از ذهن ها پاک کند، قصد دارد به تیم ملی برگردد وگرنه همین امسال قصد خداحافظی داشت. حالا تصمیم او تغییر کرده و به سبک شهرام محمودی که سال قبل خداحافظی موقتی با تیم ملی داشت، این تصمیم را اتخاذ کرده است.

صحبت های سرپرست تیم والیبال در مورد خداحافظی عادل غلامی

امیر خوش خبر در مورد خداحافظی عادل غلامی از تیم ملی والیبال اظهار داشت:عادل از تیم ملی خداحافظی نکرده است. او از کادر فنی مهلت گرفته تا استراحت کند.
خوش خبر ادامه داد:عادل غلامی روز گذشته با ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال صحبت و از او برای دعوت به تیم ملی تشکر کرد. او اعلام کرد که نیاز به استراحت دارد و کولاکوویچ هم با درخواست او موافقت کرد.
سرپرست تیم ملی والیبال گفت:غلامی در فصل جاری بازی های تیم ملی در کنار ما نخواهد بود و در مورد فصل آینده نیز خودش تصمیم خواهد گرفت.
 
عادل غلامی

صحبت های امیر خوش خبر در رابطه با ستاره تیم ملی والیبال 

خوش خبر در مورد حضور لژیونرهای ایرانی در تمرینات تیم ملی تصریح کرد:پیوستن میلاد عبادی پور و جواد معنوی نژاد به تمرینات تیم ملی بستگی به زمان پایان لیگ کشورهای لهستان و ایتالیا دارد.
تمرینات تیم ملی والیبال از 14 فروزدین ماه برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا، لیگ ملت ها و مسابقات قهرمانی جهان آغاز خواهد شد.

عادل غلامی بالاخره از تیم ملی خداحافظی کرد یا نه؟!

برگرفته از ورزش سه/خبرگزاری تنسیم/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف