نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پست های عاشقانه علی ضیا ادامه دارد + عکس
علی ضیا ، علی ضیا مجری
علی ضیا مجری جوان برنامه فرمول یک با انتشار پستی عاشقانه صفحه اینستاگرامش را به روز کرد.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396

دلنوشته های عاشقانه علی ضیا مجری تلویزیون

علی ضیا مجری جوان تلویزیون که این روزها برنامه فرمول یک را در شبکه یک سیما اجرا میکند با انتشار پست هایی عاشقانه صفحه اینستاگرامش را به روز کرد.

علی ضیا با انتشار این تصویر نوشت:

 علی ضیا

علی ضیا مجری فرمول یک

دنیا رو نمیدونم ولی من دور تو میگردم...

علی ضیا

علی ضیا مجری فرمول تلویزیون

منم معادل صیاد تیره بختی که درست لحظه ی پرتاب تیر ، عاشق شد...

علی ضیا از 19 سالگی به طور اتفاقی وارد رادیو شد و کار خود را در رادیو جوان با برنامه طنز پسری از کاشانه شروع کرد که به عنوان آیتم برتر انتخاب شد و پس از 5 سال گویندگی در رادیو، به دعوت علی زاهدی وارد تلویزیون شد و اولین کار خود را در سیما با برنامه گزینه جوان تجربه کرد. البته همزمان با این برنامه، برنامه خط و ربط هم در رادیو اجرا می کرد.

وی برگزیدهٔ جشنواره خوارزمی با طرح موتور نیم دوار با قابلیت کارکرد با انواع سوخت بدون کاهش توان و عضو انجمن مخترعین کشور می باشد.

علی ضیا

علی ضیا در برنامه دورهمی

علی ضیا درباره نحوه ورودش به دنیای تلویزیون گفت:من ابتدا از طریق نویسندگی وارد رادیو جوان شدم و یک آیتم طنز در برنامه کاملا جوانانه را خودم می نوشتم و با لهجه کاشانی می خواندم.

بعد آقای زاهدی که صدای مرا در برنامه آخرشه ـ که در رادیو جوان پخش می شد ـ شنیدند با من تماس گرفتند و از من خواستند نریشن برنامه گزینه جوان را اجرا کنم.

اما پس از پذیرفته شدن در تست گویندگی قرار شد اجرای برنامه شروع خوب را به عهده بگیرم، ولی به دلیل فضای علمی ای که داشتم و اختراعی که از من ثبت شده بود، اجرای برنامه گزینه جوان به من پیشنهاد شد و اولین برنامه ای بود که به طور زنده از من روی آنتن رفت.

 علی ضیا

علی ضیا مجری برنامه ویتامین ث

علی ضیا مجری برنامه فرمول یک است و این برنامه از بخش های مختلفی نظیر کارشناس و مهمان برخوردار است و ریتم تندی دارد که به مخاطبان خود امید، زندگی، حرکت و دل گرمی می دهد. به همین دلیل هم نام «فرمول یک» برای آن انتخاب شد.

پست های عاشقانه علی ضیا ادامه دارد + عکس

پست های عاشقانه علی ضیا ادامه دارد + عکس
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 23
برگرفته از صفحه شخصی علی ضیا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف