نمناک فرهنگ و هنرچهره ها چهره هایی که با یک نگاه عاشق هم شدند + تصاویر
چهره ها ، زوج های هنرمند خارجی
برخی از چهره ها و ستاره های هالیوودی به سادگی و بدون تشریفات و برنامه ریزی های خاص عاشق همسرشان شده و بدون دردسر زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند.

چهره ها و بازیگرانی که در اولین دیدار عاشق هم شدند

وب سایت msn  در یک گزارش جالب اسامی چهره های مشهوری را که به قول خودشان در نگاه اول دلباخته یکدیگر شدند و مختصر ماجرای آشنایی آنها را از زبان خودشان منتشر کرد.

چهره هاو ستاره هایی که با در یک نگاه عاشق هم شدند:

متیو و کامیلا آلوز:

متیو و کامیلا آلوز

چهره های عاشق ، متیو و کامیلا آلوز

برنده جایزه اسکار اولین مرد هالیوودی است که در یک نگاه عاشق همسرش شده است . او می گوید :حدود 10 سال پیش برای اولین بار کامیلا را دیدم و محو زیبایی یک برزیلی مهربان شدم . ما در یک میهمانی و در جمع هنرمندان بودیم که کامیلا را در گوشه سمت چپ سالن دیدم و در یک لحظه عاشق او شدم . جالب است که هر چه تلاش کردم به یک بهانه به سمت او بروم و سر صحبت را باز کنم نتوانستم تا اینکه بالاخره در انتهای مراسم زمانی که او قصد داشت سالن را ترک کند خودم را به او رساندم و به نحوی نام او را پرسیدم . این صحبت کوتاه اغاز آشنایی ما بود تا اینکه به ازدواج رسیدیم و من به عنوان یک مرد خوشبخت با زنی مهربان و خانواده دوست زندگی مشترک خود را آغاز کردم.

مت دامون و لوسیانا باروسو:

مت دامون و لوسیانا باروسو

ماجرای عاشق شدن چهره های مشهور ، مت دامون و لوسیانا باروسو

 مت دامون 11 سال پیش برای بار اول همسرش لوسیانا را ملاقات کرد . آنها هم در یک جشن با هم آشنا شدند که در توصیف این آشنایی مت بسیار رومانتیک میگوید:مثل این بود که یک نور و درخشش خاصی همراه با لوسیانا در فضا حرکت می کرد و هرکجا که او می رفت من با همان درخشش او را می دیدم . لوسیانا یکی از کارکنان و مسئولان پذیرایی بود و من در همان نگاه اول احساس کردم که عشق زندگی ام را یافته ام و باید این واقعیت را به او بگویم . صحبت کردن با او کار مشکلی نبود و من به بهانه سفارش دسر او را صدا زدم و برای چند دقیقه با او صحبت کردم که این آغاز آشنایی و رسیدن به زندگی مشترک ما بود.

آرون پائول و لارن پارسکیان:

آرون پائول و لارن پارسکیان

چهره های موفق در زندگی مشترک ، آرون پائول و لارن پارسکیان

داستان آشنایی و عشق این زوج هالیوودی کوتاه و مختصر است . آرون در مصاحبه با مجله people گفت :دراولین دیدار از همسرم درخواست ازدواج کردم . ما برای بار اول همدیگر را در چرخ و فلک شهربازی دیدیم و حس هیجان و انرژی مثبت لارن مرا مجذوب کرد و مطمئن شدم که او همان کسی است که من برای زندگی مشترک نیاز دارم.

جورج کلونی و همسرش امال:

جورج کلونی و همسرش

چهره های مشهور ، جورج کلونی و همسرش

جورج کلونی ستاره در مورد همسر جوانش امل علم می گوید:وقتی او را ملاقات کردم فهمیدم که فردی خارق العاده است . او به عنوان یک وکیل در کارش جدی و رفتارش ملایم است و همین مرا مجذوب کرد . در رابطه با آغاز زندگی مشترک ما یک نکته جالب است که برای خودم هم گاهی سوال برانگیز می شود که چطور در حالی که من با امل هیچ صمیمیتی نداشتم و یک آشنایی دورادور داشتیم فکر ازدواج با او را در ذهنم ساختم و بدون مقدمه از او درخواست ازدواج کردم ، امل هم در کمال سادگی و البته ناباورانه پیشنهاد مرا پذیرفت .

دیوید و ویکتوریا بکهام:

دیوید و ویکتوریا بکهام

دیوید و ویکتوریا بکهام چهره های موفق ورزش و هنر

ستاره انگلیسی دنیای فوتبال ویکتوریا را قبل از آنکه از نزدیک ملاقات کند می شناخته و این شناخت با دیدن یک کلیپ موسیقی در تلویزیون شکل گرفته بود . بکهام می گوید:وقتی آن موزیک ویدئو را تماشا کردم به دوستم گفتم :آن دختر لاغر را که لباس مشکی پوشیده است را می بینی ؟ من یک روز با او ازدواج خواهم کرد . با استفاده از همان ویدئو شماره تلفن ویکتوریا را پیدا کردم و بالاخره توانستم با او قرار ملاقات بگذارم . همان دیدار اول قدمی بود که به زندگی مشترک ختم شد.

گیسل و تام بردی:

گیسل و تام بردی

گیسل و تام بردی جزو چهره های مشهور در زندگی مشترک

 گیسل می گوید:من تام را به دلیل شهرتش می شناختم و در یک دیدار ملاقات کاملا غیر منتظرانه متوجه خصوصیات دوست داشتنی او شدم . تام یک مرد رک و صادق بود و همین مرا مجذوب او کرد .

جسیکا آلبا و کش وارنر:

جسیکا آلبا و کش وارنر

عاشق شدن چهره ها در یک نگاه ، جسیکا آلبا و کش وارنر

جسیکا در ابتدای صحبتش می گوید:وقتی شما می شناسید پس می دانید و به یقین میرسید. من در همان دیدار اول با کش فهمیدم که عاشقش شده ام و این موضوع را با یکی از دوستانم در میان گذاشتم . در اولین نگاه احساس کردم که کش را به طور کامل می شناسم و همین باعث شد تا با اطمینان از شخصیت او تصمیم خود را بگیرم.

چهره هایی که با یک نگاه عاشق هم شدند + تصاویر

چهره هایی که با یک نگاه عاشق هم شدند + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 25
منبع : بخش ترجمه نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف