نمناک سبک زندگیروابط عاطفی کنترل و عاشق کردن مردان چگونه است؟
عاشق کردن مردان ، رابطه
شاید هر زنی دنبال راه و روشی برای کنترل و عاشق کردن مردان باشد،متخصصان معتقدند به راحتی می توان رگ خواب مردها را به دست آورد! مناسب ترین رفتارها برای عاشق کردن مردان در این گزارش ذکر شده است.

عاشق کردن مردان

عده ای از مختصصان معتقدند مردان موجودات بسیار ساده و قابل پیش بینی نسبت به زنان هستند. به همین دلیل به راحتی می توان رگ خواب آنها را بدست آورد و آنها را تحت سیطره خود قرار داد. در این مقاله به مناسب ترین رفتار ها و روش ها برای عاشق کردن و کنترل مردان و آقایان پرداخته ایم؛ در ادامه با ما همراه باشید.

اگر عشق زندگی تان را دوست دارید و دلتان می خواهد که هر چه زودتر با او ازدواج کنید، ما در اینجا خصوصیاتی را به شما معرفی می کنیم که اگر رعایت کنید، بهترین انتخاب او برای زندگی آینده اش خواهید بود.

عاشق کردن و کنترل مردان

شاید در اوایل رابطه برایتان سخت باشد که بهترین خود را ارائه دهید، اما هر چه زمان بیشتر بگذرد و شما احساس راحتی بیشتری با شریک زندگی تان کنید، بهتر و بیشتر می توانید جنبه های مثبت خود را ارائه دهید. اما اگر عشق زندگی تان را دوست دارید و دلتان می خواهد که هر چه زودتر با او ازدواج کنید، ما در اینجا خصوصیاتی را به شما معرفی می کنیم که اگر رعایت کنید، بهترین انتخاب او برای زندگی آینده اش خواهید بود.

عاشق کردن مردان‬&lrm

مردان خود را عاشق کنید


بلند پرواز باشید

روحیه بلند پروازی برای آقایان جذابیت دارد

اگر شما به دنبال مردی هستید که تنها از شما حمایت کند، طوری که دیگر احتیاجی به کار کردن نداشته باشید یا این که قهرمانی بخواهید تا تمام مشکلات تان را حل کند، در این صورت برای هیچ مردی جذاب نخواهید بود.

شما باید برای زندگی تان هدف داشته باشید. اگر زندگی تان روی برنامه باشد و برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید، از چشم دیگران نیز جذاب تر به نظر خواهید رسید. در واقع، با هدف هایتان به او ثابت می کنید که زندگی با شما نه تنها کسل کننده نیست، بلکه پر از هیجان است.

به خودتان رسیدگی کنید

فرقی نمی کند که چند ماه یا چند سال عشق تان را می شناسید، حتی اگر یک سال از رابطه تان گذشته باشد، نباید تنها به این دلیل که با او احساس راحتی می کنید، خودتان را رها کرده و دیگر مثل سابق به ظاهرتان نرسید. شما باید همیشه بیشترین تلاش خود را کنید تا زیباتر از همیشه به نظر آیید. همیشه به این فکر کنید که دیدار اول تان است، سعی کنید دل طرف مقابل تان را هر طوری شده به دست آورید. اگر شما برای ظاهر و زیبایی تان ارزش قائل شوید، از نظر دیگران نیز زیبا خواهید بود.

تکیه گاه باشید

اگر می خواهید دل مردتان را ببرید و به او ثابت کنید که شریک زندگی ایده آلی برای او خواهید بود، باید نشان دهید که تکیه گاه محکمی برای او هستید، به این معنی که او همیشه میتواند روی شما حساب باز کند. رابطه عاطفی یک جاده دو طرفه و پر از فراز و فرود است. اگر عشق زندگی تان بدانید که حتی زمانی که شغل اش را از دست داد یا مریض و افسرده شد، شما کنارش هستید و چون روزهای خوش دست اش را در دست تان می فشارید و زیر گوشش زمزمه می کنید:«تو تنها نیستی»، حتما در اولین فرصت به شما پیشنهاد ازداوج خواهد داد.

عاشق کردن مردان‬&lrm

مردان خود را عاشق کنید

برای رابطه تلاش کنید

با تلاش کردن برای رابطه، به عشق زندگی تان نشان می دهید که این رابطه برای شما اهمیت دارد و همین موجب می شود که عشق تان به ازدواج با شما فکر کند. مسلما هر رابطه ای فراز و نشیب های خود را دارد، بنابراین اگر شما نشان دهید که در شرایط سخت به جای فرار کردن، می ایستید و تمام تلاش خود را می کنید تا رابطه تان به شکل سابق خود باز گردد، ثابت کرده اید که انتخاب خوبی برای یک زندگی مشترک نیز خواهید بود.

در انتخاب کلمات محتاط باشید

آقایان خانم هایی را که خیلی واضح و صریح حسادت، عصبانیت و ناراحتی خود را نشان دهید و هیچ کنترلی بر رفتارهای منفی خود ندارند را به هیچ وجه نمی پسندند. شما می توانید احساسات منفی خود را به شیوه ای مثبت بروز دهید، تنها کافی است بخواهید.

این که دوست ندارید زن دیگری به عشق زندگی تان نزدیک شود، کاملا طبیعی است و حتی به طرف مقابل تان نیز علاقه و حس مالکیت شما را نسبت به او نشان می دهد اما بیان آن نیز راهی دارد. هیچ کسی دوست ندارد روی یک پوست تخم مرغ شکسته راه رود، هیچ مردی نمی خواهد که همسرش مدام بر سرش فریاد بزند، بنابراین اگر می خواهید که انتخاب اول فردی باشید، در انتخاب کلماتی که به کار می گیرید، محتاطانه تر عمل کنید.

در نهایت، اگر می خواهید زنی باشید که عشق زندگی تان تمایل به زندگی مشترک با شما را داشته باشد، باید بهترین خود را ارائه دهید. با رعایت نکاتی که در بالا برایتان آورده ایم، مطمئن باشید که هر مردی آرزوی زندگی با شما را خواهد داشت.

کنترل و عاشق کردن مردان چگونه است؟

کنترل و عاشق کردن مردان چگونه است؟
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 82
برگرفته از سلامت نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 60 22
نظر کاربران
مریم

مریم

من عاشق یه پسر شدم.و بی نهایت دوستش دارم نفس من شده یه روز نگاش کردم.از تو چشام فهمید دوسش دارم و دیگه اصلا نگام نمیکنه بنظر شما چرا؟

پاسخ دادن 12 4
maede

maede

یه جایی خوندم همه ی آقایون وقتی بهشون ابراز علاقه کنید اینجوری می شن. به نظر من یه مدت خودتو بالا بگیر و اصلا بهش اهمیت نده... این کار ۲ نتیجه می ده یا سمتت می یاد و جذبت می شه یا گذر زمان بهت می فهمونه کن تصمیمت اشتباه بوده و باید یه فکری به حتل خودت کنی

پاسخ دادن 5 2
سمیرا

سمیرا

خیلی حس بدیه من دچارهمین اتفاق شدم

پاسخ دادن 1 0
محمد

محمد

حتماظاهرخوشگلی نداشتی وقتی ظاهرخوشگل نباشه ازچشمش میفتی

پاسخ دادن 1 2
زهرا

زهرا

پسر چیه بابا بچسب به زندگیت چرا میخوای خودتو بدبخت کنی اصن عاشق کسی شو که عاشقته

پاسخ دادن 0 1
شیما

شیما

چون معلومه از اول بهت نظر نداشته مگه نه خیلی هم باید بهت افتخار میکرد وخداروشکر میکردکسی رو فرستاده که واقعا میخوادش

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف