نمناک اخبارحوادث عاقبت رجزخوانی اوباش گلستان در تلگرام + عکس
رجزخوانی اوباش ، اراذل و اوباش
یک ماه قبل بود که با انتشار فیلم چند نفر از اشرار مازندران رجزخوانی اوباش در تلگرام آغاز شد. اکنون چهار شرور گلستانی که با انتشار فیلم هایی در تلگرام برای اشرار تلگرامی مازندران رجز خوانی کرده بودند، در شهرستان بندرگز دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1394

رجزخوانی اوباش گلستان برای اشرار مازندران

ماجرای رجز خوانی اشرار در تلگرام از یک ماه قبل و با انتشار فیلم چند نفر از اشرار مازندران آغاز شد. در این فیلم ها شش نفر از اشرار مازندران برای یکدیگر رجز خوانی می کردند و یکی از اشرار معروف به «شاه مازندران» نیز با قمه مردی را کتک می زد.

اوباش گلستان

 
پس از انتشار این فیلم ها، پلیس مازندران در عملیات هایی اشرار را دستگیر و دادستان بابل هم اعلام کرد اتهام شاه مازندران، محاربه است. در حالی که ماجرای رجزخوانی اشرار مازندران پایان یافته بود، ماموران فتای استان گلستان هنگام رصد در فضای مجازی مشاهده کردند که چهار مرد جوان تصاویر و فیلم هایی ازخود تهیه کرده و در حال انتشار آن درتلگرام هستند. این افراد که بدنشان پر از خالکوبی بود، قدرت نمایی و شرارت های خود را به نمایش گذاشته و به رجزخوانی برای اشرار مازندران پرداخته بودند.
 
در این مرحله با تشکیل پرونده قضایی، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران اداره امنیت عمومی شهرستان بندر گز و استان گلستان قرار گرفت و افراد شرور تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا اینکه روز های پایانی هفته گذشته در مخفیگاه هایشان در شهر ستان بندر گز شناسایی و دستگیر شدند. در بازرسی از خانه این چهار شرور انواع سلاح سرد از جمله قمه، چاقو وتبر و نیز گوشی های سرقتی مختلف کشف شد.
 
این چهار شرور با انتقال به اداره پلیس در بازجویی به تهیه فیلم و عکس های شرارت وقدرت نمایی هایشان و انتشار آن درتلگرام اعتراف کردند.
 
تحقیقات ازمته مان نشان می داد آن ها پس از آنکه متوجه انتشار فیلم اراذل و اوباش مازندران در فضای مجازی شده اند، اقدام به تهیه فیلم و عکس از شرارت های خود وانتشار آن کرده اند.
 
سرهنگ علی اکبر جاویدان، جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان در این باره گفت:بررسی ها نشان داد چهار متهم بازداشت شده از اوباش سابقه دار و سارقان زورگیر هستند که بار ها دستگیر و زندانی شده و چندی پیش هم پس از آزادی دوباره جرایمشان را از سر گرفته بودند.

عاقبت رجزخوانی اوباش گلستان در تلگرام + عکس

عاقبت رجزخوانی اوباش گلستان در تلگرام + عکس
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف