نمناک سرگرمیگوناگون تب سلفی دختر 9 ساله را بدجور سوزاند ! + تصاویر
در شهر برنائول روسیه برای دختر 9 ساله ای به نام ایرینا که قصد سلفی گرفتن در کنار یک شاه لوله آب داغ که بخار شدیدی از آن خارج میشد را داشت اتفاق وحشتناکی افتاد.

نتیجه ی تلخ بی دقتی دختر 9 ساله هنگام گرفتن عکس سلفی

کم نیستند افرادی که با هدف گرفتن یک عکس سلفی خاص و به قول خودشان متفاوت جان خود را به خطر انداخته و حتی از دست داده اند ، و این بار موردی جدید از این دسته اتفاقات که در این بخش از گوناگون از همه جای دنیا در نمناک خواهید خواند.

عاقبت سلفی گرفتن

عاقبت دردناک سلفی گرفتن برای دختر 9 ساله

دختر نوجوانی که تب سلفی گرفتن او را هم سوزاند.

سقوط دختر نوجوان داخل استخر آب جوش حین گرفتن سلفی او را دچار سوختگی درجه سوم و راهی بیمارستان کرد ، این دختر که تنها نام " ایرینا" از او منتشر شده است در حالی که سعی داشت کنار یک شاه لوله آب داغ که به دلیل ترکیدگی بخار شدیدی از آن خارج می شد عکس سلفی بگیرد و خود را بین بخارها محو شده ثبت کند پایش لیز خورد و داخل آب جوشی که از لوله شکسته خارج شده و در یک گودال جمع شده بود افتاد و متاسفانه دچار سوختگی شدید شد.

سقوط در لوله آب داغ

سقوط دختر 9 ساله داخل لوله آب داغ

شاهدان عینی این ماجرا می گویند در حالی که صدای فریادهای دختر بلند بود و همه می شنیدند اما هیچ کس اقدام به نزدیک شدن و نجات او نکرد تا در نهایت یکی از دوستانش یعنی دختری 8 ساله نزدیک شد و به نحوی او را بیرون کشید اما نتوانست کاملا از گودال خارج کند تا اینکه یک زن برای کمک به آنها خود را به آنجا رساند و در نهایت آنها را بیرون کشید . این حادثه که در "برنائول" روسیه اتفاق افتاد هشداری است به تمام افرادی که برای گرفتن تنها یک عکس سلفی خود را در موقعیت های خطرناک قرار می دهند. 

عاقبت تلخ و داغ سلفی گرفتن بی دقت دختر 9 ساله

تب سلفی دختر 9 ساله را بدجور سوزاند ! + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف