نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت عاقبت 40 سال مشروب خوردن + تصاویر
مشروب خوردن ، عاقبت مشروب خوردن
بیماری عجیب و کمیابی بروز کرده بود. پزشکان برای یافتن علت آزمایشات و تحقیقات بسیاری انجام دادند و در نهایت دلیل بروز آن مشروب خوردن زن آن هم به مدت 40 سال شناخته شد.

عاقبت عوارض مشروب خوردن زیاد ابتلا به بیماری مادلانگ شد

 زنی که مدت 40 سال مشروب مصرف می کرد دچار ضایعه ای عجیب شد.پزشک معالج این زن 64 ساله توده ی بزرگی را که در پشت گردن بیمار رشد کرده بود را " قوز بوفالو " نامید. موقعیت و مشکل جسم جدید این زن او را دقیقا شبیه به یک بوفالو کرده است و این توده در حال رشد به سمت سرشانه ها و گردن است . بعد از روزها تحقیق و آزمایش بر روی بیماری این زن ، پزشکان متوجه شده اند که او مبتلا به بیماری نادری به نام Madelung "مادلانگ " است. این بیماری به دلیل ایجاد تومور چاق و درشت به این نام شناخته می شود.

مشروب خوردن

بیماری مادلانگ سرانجام عوارض مشروب خوردن زن

در رابطه با بیماری و عارضه مشروب خوردن این پیرزن مجله پزشکی BMJ نوشت:

پزشک معالج این بیماری می گوید:بیمار با حالتی گنگ و ناتوانی در حرکت دادن دست و پاهایش به من مراجعه کرد. بعد از معاینه او متوجه وجود تومور بزرگی در قسمت پشت بدنش شدیم. بیمار در صحبتهایش به دردهای عضلانی شدید در سالهای اخیر اشاره کرد و همین مارا کنجکاو برای یافت علت این مشکل عجیب نمود. نتیجه تحقیق و آزمایشات بعد از شناسایی بیماری راز علت این بیماری را فاش کرد. مصرف سالهای طولانی مشروبات الکلی پیر زن 64 ساله را دچار این بیماری نادر و کمیاب کرده بود.

مشروب خوردن زیاد

مشروب خوردن زیاد زن رامبتلا به بیماری لاعلاج کرد

مشروب خوردن ، بیماری مادلانگ به دلیل 40 سال مشروب خوردن یک زن+ تصاویر

عاقبت 40 سال مشروب خوردن + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 28
منبع : ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف