نمناک اخبارجامعه آخرین وضعیت پرونده عاملان آزار زن توریست
زن توریست ، پزشکی قانونی
سرپرست دادگاه های کیفری یک استان تهران با بیان اینکه تحقیقات در مورد پرونده عاملان آزار و اذیت یک زن توریست در حال انجام است، اظهار داشت: منتظر نظریه پزشکی قانونی هستیم.
تاریخ انتشار : 20 دی 1394

آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده عاملان آزار و اذیت زن توریست

«محسن افتخاری» با اشاره به آخرین جزئیات پرونده آزار و اذیت یک زن توریست بیان کرد:پرونده در دست بررسی است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نظریه پزشکی قانونی در این زمینه اعلام شده است یا خیر، گفت:تحقیقات دراین رابطه درحال انجام است و هنوز نظریه پزشکی قانونی ارسال نشده است.

گفتنی است؛ غلامحسین اسماعیلی در 31 شهریور ماه طی مصاحبه ای از ارجاع این پرونده به دادگاه کیفری یک خبر داده بود و گفت:پرونده در دادگاه کیفری یک در دست بررسی است و اینکه آیا تجاوز رخ داده است یا خیر، به نظریه پزشکی قانونی بستگی دارد و دادگاه این موضوع را رسیدگی و حکم قطعی را اعلام می کند.

روز شنبه در یکی از مسیرهای کوهستانی شهر تهران چهار نفر تبعه افغانستانی غیرمجاز یک زن توریست را مورد آزار و اذیت قرار دادند. به دنبال این حادثه فرد مذکور با مراجعه به کلانتری محل به طرح شکایت پرداخت که عوامل کلانتری بلافاصله در صدد شناسایی متعرضین برآمدند و موفق شدند یک نفر از متهمان را که در یکی از نقاط کوهستانی مخفی شده بود را دستگیر کنند.

در ادامه و طی یک سلسله عملیات خاص پلیسی سه نفر دیگر از متجاوزین که به سمت مرز افغانستان متواری شد بودند مورد شناسایی قرار گرفته و در کمتر از 24 ساعت در یکی از شهرستانهای مرزی کشور دستگیر و در نهایت هر چهار نفر متهم به همراه پرونده متشکله به مرجع قضایی معرفی شدند.

آخرین وضعیت پرونده عاملان آزار زن توریست

آخرین وضعیت پرونده عاملان آزار زن توریست
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 21
برگرفته از خبرآنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف