دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه آخرین وضعیت پرونده عاملان آزار زن توریست
زن توریست ، پزشکی قانونی
سرپرست دادگاه های کیفری یک استان تهران با بیان اینکه تحقیقات در مورد پرونده عاملان آزار و اذیت یک زن توریست در حال انجام است، اظهار داشت: منتظر نظریه پزشکی قانونی هستیم.
تاریخ انتشار : 20 دی 1394
بازدید : 3,979 نفر

آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده عاملان آزار و اذیت زن توریست

«محسن افتخاری» با اشاره به آخرین جزئیات پرونده آزار و اذیت یک زن توریست بیان کرد:پرونده در دست بررسی است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نظریه پزشکی قانونی در این زمینه اعلام شده است یا خیر، گفت:تحقیقات دراین رابطه درحال انجام است و هنوز نظریه پزشکی قانونی ارسال نشده است.

گفتنی است؛ غلامحسین اسماعیلی در 31 شهریور ماه طی مصاحبه ای از ارجاع این پرونده به دادگاه کیفری یک خبر داده بود و گفت:پرونده در دادگاه کیفری یک در دست بررسی است و اینکه آیا تجاوز رخ داده است یا خیر، به نظریه پزشکی قانونی بستگی دارد و دادگاه این موضوع را رسیدگی و حکم قطعی را اعلام می کند.

روز شنبه در یکی از مسیرهای کوهستانی شهر تهران چهار نفر تبعه افغانستانی غیرمجاز یک زن توریست را مورد آزار و اذیت قرار دادند. به دنبال این حادثه فرد مذکور با مراجعه به کلانتری محل به طرح شکایت پرداخت که عوامل کلانتری بلافاصله در صدد شناسایی متعرضین برآمدند و موفق شدند یک نفر از متهمان را که در یکی از نقاط کوهستانی مخفی شده بود را دستگیر کنند.

در ادامه و طی یک سلسله عملیات خاص پلیسی سه نفر دیگر از متجاوزین که به سمت مرز افغانستان متواری شد بودند مورد شناسایی قرار گرفته و در کمتر از 24 ساعت در یکی از شهرستانهای مرزی کشور دستگیر و در نهایت هر چهار نفر متهم به همراه پرونده متشکله به مرجع قضایی معرفی شدند.

آخرین وضعیت پرونده عاملان آزار زن توریست

آخرین وضعیت پرونده عاملان آزار زن توریست
4.520
برگرفته از خبرآنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف