دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه عاملان تصادف مرگبار قطار سمنان بازداشت شدند
تصادف قطار سمنان ، عکس تصادف قطار سمنان مشهد
در جریان رسیدگی به پرونده حادثه مرگبار تصادف قطار سمنان مشهد در ایستگاه هفت خوان شاهرود 3 نفر از عوامل بازداشت شدند.
تاریخ انتشار : 6 آذر 1395
بازدید : 9,694 نفر

بازداشت 3 نفر از عوامل تصادف قطار سمنان مشهد

قاضی آسیابی از بازداشت 3 نفر از عوامل برخورد دو قطار مسافربری در منطقه هفت خوان سمنان خبر داد و اظهار کرد:پیروی دستور ریاست محترم قوه قضائیه و دادستان محترم کل کشور در رابطه با پیگیری این حادثه دادستانی با قاطعیت و بدون فوت وقت به این موضوع ورود کرد و شب گذشته با اعطای نیابت از سوی شعبه سوم دادسرای مرکز استان سمنان به دادستان شاهرود دستور شناسایی عوامل و مقصرین این حادثه صادر شد.

تصادف قطار سمنان

تصادف قطار سمنان

تصاویر آتش سوزی بعد از تصادف قطار سمنان مشهد در شاهرود

جزئیات رسیدگی به پرونده تصادف قطار سمنان

وی ادامه داد:در جریان رسیدگی به این پرونده سه نفر از عوامل شامل مسئول مرکز کنترل فرماندهی راه آهن شمال شرق کشور که در شاهرود مستقر است، مسئول مرکز کنترل خطوط و مسئول شیفت مرکز کنترل بازداشت شدند.
قاضی آسیابی افزود:دادستان شاهرود و قاضی کشیک از ساعت 7 شب تا 3 بامداد مشغول انجام تحقیقات این حادثه بودند، افراد بازداشت شده تفهیم اتهام و با صدور قرار تامین روانه زندان شدند.
قاضی آسیابی تصریح کرد:دستورات لازم برای شناسایی سایر مقصرین این حادثه صادر شده است، کمیسیون بررسی فنی حوادث مسئول بررسی فنی شده و اعلام گردیده که هر چه زودتر این کمیسیون تشکیل و نظر کارشناسی را به صورت کتبی و رسمی اعلام کند.
وی تصریح کرد:از آنجایی که نسبت به شناسایی اجساد از طریق DNA در پزشکی قانونی سمنان امکانات لازم وجود نداشت، اجساد شب گذشته حوالی ساعت 23 از سمنان به سازمان پزشکی قانونی کشور انتقال داده شده اند و ساعت سه و نیم بامداد اعلام شد که اجساد رسیده و اداره پزشکی قانونی تهران مشغول تشخیص هویت اجساد از طریق آزمایشات DNA هستند.
وی ادامه داد:با توجه به بررسی های صورت گرفته برای تشخیص هویت اجساد آمار 44 کشته تایید نمی شود و بر اساس مستندات فعلا این حادثه 39 نفر تلفات جانی به همراه داشته است.
قاضی آسیابی در رابطه با تعداد مصدومین هم گفت:این حادثه 103 مصدوم به همراه داشته است که هیچکدام دچار سوختگی نشده اند و فقط از ناحیه دست و پا دچار مصدومیت شده اند.
 دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان خاطرنشان کرد:25 نفر از مصدومین حادثه فعلا در بیمارستان های دامغان و سمنان بستری هستند و بقیه ترخیص شده اند، وضعیت مصدومین نیز خیلی حاد نیست و بیم فوت آن ها نمی رود.

عاملان تصادف مرگبار قطار سمنان بازداشت شدند

عاملان تصادف مرگبار قطار سمنان بازداشت شدند
3.320
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف